Gdzie są zainstalowane aktualizacje?

Witam mam problem usunąłem z folderu WINDOWS z ukrytych plików pliki instalacyjne aktualizacji które oczywiście zainstalowałem wcześniej, gdy włączyłem ponownie komputer w dodaj usuń nie było tych aktualizacji a nie odinstalowałem ich, czy one są teraz w systemie czy trzeba je jeszcze raz pobrać?

kwisnia na forum jest temat o konserwacji systemu - tam są podane lokalizacje interesujących Cię rzeczy - temat ten to bodajże: Optymalizacja… poszukaj

Monczkin źle mnie zrozumiałeś mi komp dobrze chodzi bo dziś go trochę odświeżyłem, ale właśnie napisane było w temacie o optymalizacji że można pousuwać te pliki instalacyjne z katalogu WINDOWS no i gdy je usunąłem to aktualizacje z dodaj/usuń poznikały. A czytałem tą optymalizację już kiedyś, tylko pytanie czy one się nie pousuwały, te aktualizacje a nie mam ochoty ich ściagąć.

Moim zdaniem aktualizacje są. Z dodaj/usuń zniknęły z powodu, o którym napisałeś - wyrzuciłeś pliki deinstalacyjne. Teraz będziesz mógł je zdeinstalować albo via hjt, albo innym programem deinstalującym - w razie potrzeby. Czyli wszystko ok i nie masz się czym przejmować :wink:

Aha ale w systemie nadal zostały te aktualizacje zabezpieczeń?

Tak.

No to dobrze dzięki, bo myślałem że znowu będę musiał je ściągać :roll:

hehe…

niezdziw sie, jak autoupdate znowu zechce je popbrac :wink:

na stronie http://www.nirsoft.net jest programik WinUpdatesList,

który pokazuje zainstalowane aktualizacje, łatki itd; poza tym

odinstalowuje je

a jednak są zainstalowane schowek02po0.th.gif