Gdzie się dostaliście do szkoły

pytanie jest kierowane dla osób którzy składali papiery do szkół ponadgimnazjalnych. pochwalcie sie…

Ja dostałęm sie do Technikum Informatycznego razem z kumplem i jesteśmy bardzo zadowoleni!! :lol: :mrgreen:

Ja dowiem się 30 czerwca. =]

do II LO w Gdańsku. mówi Ci to coś? :?

a ja sie dostale do Zespolu szkol elektronicznych w RZESZOWIE (hools)

Dostałem się do Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Sosnowcu :stuck_out_tongue:

i za 4 lata bede otwierał warsztat samochodowy :smiley:

ja sie dowiem w piątek.

I LO w Tychach profil mat-inf…

Liceum Ogólnoształcące im. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej profil Lingwistyczny

A ktoś składał jakieś podania do szkół warszawskich? :smiley:

2 lo im.Tadeusza Kosciuszki w Kaliszu :slight_smile:

a ogólnie jestescie zadowoleni z przyszlej szkoly?

2 podania i 2 przyjecia jedo

6 lo w rzeszowie 6lo.rzeszow.pl

i do lo w sokolowie mlp, ale gdzie jeszcze pojde to nie wiem, troche mi sie nie chce codziennie jezdzic 40 min ;/

A jak to u was wyglądało dostaliści na maila informację czy lista znajdowała się na gmachu szkoły :?

Ja musze czekać do jutra :roll:

z kumplem pojechalismy do tej szkoly i byla wywieszka w szkole z tymi wynikami bylo pelno ludzi i bylo śmisznie a jak bylismy na tej liscie uczni klasy techn. informatycznej to sie ucieszyliśmy a poźniej chodziliśmy po miescie

Ja zobaczę dopiero 30 Czerwca :stuck_out_tongue:

Ale składałem papiery do tech. komunikacyjnego na oddział “informatyka” :smiley:

Ciekawi mnie jedno:

To w sumie fajnie :smiley:

Z grafiką może być, OS’y też, oprogramowanie biurowe może nie jest bardzo zaawansowane, ale pojęcie mam :D, programowanie też po trochu umiem :stuck_out_tongue:

dostałem na podanego na e-omikronie maila :slight_smile:

ale w szkole tez są wyniki :slight_smile:

ja się dowiem w poniedziałek

liczę na III LO im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu

profil matematyczno-informatyczny z rozszerzonym językiem angielskim :stuck_out_tongue: najcięższa klasa w szkole :stuck_out_tongue:

Wieć sie nigdzie nie ruszam, i czekam na miaila. Pozatym wyniki rekrutacji mają byc na stronie szkoły :slight_smile:

Ja rok temu skadałem i się dostałem do 1 LO im. Karola Miarki w Mikołowie? Może ktoś tam chodzi, albo przynajmniej wie gdzie to jest. Chodzę tam od roku i estem bardzo zadowolony ;).

Ja się dostałem do I LO w Gliwicach :lol: