Gdzie się podziały...te megabajtyyy!

(KaiES vel Sikorsky) #1

Witam...ostatnio usunąłem parę plików, lecz miejsca na dysku mi nie przybyło.Były to pliki sporej wielkości więc powinno być więcej około 4 gb....ale niestety nie ma...kosz opróżniony, oczyszczanie dysku zrobiona ...nie wiem w czym tkwi problem.Może zna ktoś jakiś dobry program do sprawdzania HD...oprócz tego z Nortona

(Ks Kamilp Nr 8) #2

W opcji wyszukaj wpisz nazwy tych plikow. Jak ich nie znajdzie tzn., ze sa one usuniete a tobie sie cos uroilo. :slight_smile:

(fiesta) #3

A nie masz przypadkiem zainstalowanego Norton System Worksa i zaznaczonej opcji ochrony kosza ?? Jeżeli tak to sprawa jasna pomimo opróżnienia kosza nadal są na dysku. Jeżeli nie to nie wiem co to za czary?????

(system) #4

Uruchom Scandisk.

(KaiES vel Sikorsky) #5

nie mam NSW...nie znajduje mi tych plików i nic mi się nie uroiło :twisted: :evil:

(Hipis_) #6

Jesli dobrze pamietam to w przypadku jak masz nortona kilknij prawym na kosz i na Empty Norton Protected Files i Purge All.

(inż. Piniol) #7

tak jak mowi petros, uruchom scandiska, mialem ostatnio podobny problem, niby mialem 1,9 gb wolnego a mi wywalalo ze mam za malo miejsca na dysku, po przeskanowaniu okazalo sie ze jest tylko 300 mega :lol: