Gdzie spędzacie sylwestra?

Ano pochwalcie się gdzie w tym roku spędzacie sylwestra.

Ja spędzam sylwestra w gronie kumpli, będzie niezła impra :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Biała Sala lub domowa imprezka. :lol: Jeszcze nie wiem dokładnie. :mrgreen:

Ja u koleżanki wśród przyjacioł lub w domku. Tez jeszcze dokladnie nie wiem. :smiley: :slight_smile:

U mojej dziewczyny :stuck_out_tongue:

Bedzie fajnie :slight_smile: i zebyście dużego kaca nie mieli :stuck_out_tongue:

Ja robię imprę u siebie i zapraszam moich kolegów i oczywiście koleżanki.

A ja robię imprę u siebie w domu. Na pewno będzie fajnie!

Miała być biba u kumpla, ale nie ma. Więc w grę wchodzą :lol: :

  • kanał

  • igloo (jak bedzie śniegu dużo)

  • jakiś szybko wybudowany domek obłożony styropianem

  • mieliśmy dół kopać ale nic z tego jednak =\

  • szkoła :stuck_out_tongue: (a konkretnie to taka wnęka w gimnazjum) - chyba jednak to :smiley:

  • na dachu apteki (ale chyba nie bo mogliby ludzie zadzwonić po stróżów prawa :stuck_out_tongue: )

Mamy wiele pomysłów :-), dzisiaj mieliśmy spotkanie w związku z tym, ale uzgodniliśmy tylko, że zbiórka na Pasterke o 23,15 :hahaha:

Jeszcze się zobaczy być może wirtualny sylwerter przez GG :smiley:

Pozdrawiam

Jeszcze nie wiem, ale albo do kogoś znajomego ew. do akademika :wink: ale tam nie będzie sylwestra tylko popijawa więc to raczej ostateczność…

Ja na sylwestra pojde gdy naucze sie czasownikow nieregularnych a znglika :(. Ale jeśli sie naucze (sądze że sie uda jednak) to ide do kumpla ;).

Jak co roku ;] Do Krzyśka do kafeji :smiley: Turniej CS’a 1.6 8) I oczywiście co innego też… :smiley: :smiley: :smiley:

imreza u mnie w domQ, albo u koleżanki :]…w każdym razie, nudno nie bedzie :twisted:

U kumpla.

w pracy ;/ ale zarobionej kasy nieprzepije przez tydzien :]

Domówka u kolegi :stuck_out_tongue: