Gdzie taką dziewczynę można kupić?

Jak zwał tak zwał…
widać, że ma protezy zamiast piersi. :grinning:

Tutaj już trochę starsza, i chyba nie protezy.
salma2

Jesteś pewny, że to jedna i ta sama osoba?
Dlaczego na pierwszym… ma jedno ramię znacznie wyżej?

proxy-image

Mordeczko, to Salma Hayek.

Nie tak słodkie jak myślisz.

Salma =/= Penelopa

Karmi…

A ja tam wole Alizee

A ja wolę te babki

7:46: :clock730:

Muszę zobaczyć ile będzie kosztować mnie ta dziewczyna :grinning:

Jak będzie kiepska (nie spełni oczekiwań) to wymienię :grinning:

Uważaj z takimi deklaracjami.

Swój pierwszy wielki hit nagrała kiedy nie miała jeszcze 16 lat.

Wprawdzie swój sceniczny image oparty ma na postaci Lolity i w związku z tym świadomie epatuje seksualnością nastolatki, jednak czasy mamy jakie mamy i facet który przyzna się publicznie że taka małolata mu się podoba może narazić się na różne oskarżenia z pedofilią włącznie.

To taka pułapka…

Kebab z falafelem może być zUem.

A kto je kebap z falafelem?

Falafel jest właśnie dla tych, którzy nie chcą mięsa.

Na Allegro (link) od 13 zł do 23765 zł :wink:

Bez przesady, ani w Polsce, ani tym bardziej w Niemczech (gdzie wiek jest jeszcze niższy) nikt nie uczyni zarzutu pedofili dla kogoś, kto tak powie (i nie tylko powie) w stosunku do osoby, która ma prawie 16 lat.

Do więzienia nie pójdzie, ale jeżeli jest nauczycielem/wykładowcą, albo trenerem, albo jeszcze kimś innym kto z młodzieżą pracuje to może z roboty wylecieć.

No jeśli wykorzystuje to i doprowadza inną osobę do obcowania płciowego lub poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności, nadużywając zaufania lub udzielając mu korzyści majątkowej lub osobistej, albo jej obietnicy, to podlega karze.
Ten przepis stosuje się do wszystkich, nie tylko do małoletnich.
Jedyną różnicą, jeśli ktoś dopuszcza się takich zachowań w stosunku do małoletnich jest wymiar kary.

Niemniej wcześniej pisałeś o konkretnej piosenkarce, która obecnie jest już dobrze dorosła, a komuś mogłaby się spodobać w teledysku, który nagrała, gdy miała 16 lat i do tego się odnosiłem, i nadal podtrzymuję, że wtedy żaden zarzut pedofili postawiony nie będzie.

Tam nie ma mojej dziewczyny :grinning: