Gdzie ustawić?

Gdzie się ustawia opcję żeby otwierając nową strone www nie wskakiwała ona na miejsce już otwartej…tylko żeby była w nowym oknie? Thx

(w Explorerze)

Chodzi Ci o Internet Explorer 6.0.

Każda strona w osobnym oknie.

Klikasz przyciskiem na rolce myszy. :smiley:

Nie rozumieć…

No właśnie chodzi o to żeby każda strona była w oddzielnym oknie, gdzie sie to ustawia.

Masz myszke z rolką???

Jak tak to na rolce masz też przycisk.

Jak klikniesz nim na linku to otworzy się w nowym oknie.

Możesz też przy klikaniu na jakiś link przytrzymać shift i też się otworzy w nowym oknie

mam myszke z rolką, ale nie działa taki system…klikniecie rolki powoduje ze nie musze krecić rolka żeby przewijać strone, wystarczy wtedy ruch myszki.

Patent z shiftem też nie działa.

Wcześniej było dobrze, kolejne klikniecie na ikone explorera powodowało otorzenie się w nowym oknie strony startowej, a teraz podmienia pod tą która była otwarta wcześniej. Ustawienie otwierania folderów w nowym oknie też się tego nie dotyczy, może to jakiś program antywir, albo firewall zrobił bo ostatnio w tym grzebałem.

Owszem tak jest, ale jak to zrobisz najezdzając na link to otworzy się nowa strona. :slight_smile:

U mnie ta opcja pod IE też nie dziala ale pod operę i FF owszem tak.

jak masz windowsa xp to może zrób przywracanie systemu ( mniej więcej okres w , którym IE otwierał w nowym oknie ) może coś pomoże.

Jeśli chodzi o IE to pod nakładkami jak np. Maxthorn także działa. :smiley:

Niestety nie…

Ale w Maxthonie mam tak,

że po kliknięciu na link lewym przyciskiem myszy

strona otwiera się w nowej zakładce.

Opcje>>Opcje maxthorna>>Zakładka>>Używaj kółka… Zaznaczamy i mamy. :smiley:

lazikar mam dokładnie tak ustawione jak piszesz ale niestety nie działa

…myszy do przełączania zakładek.

To chyba nie to :slight_smile:

Ale jest inna opcja:

nowa2wz.th.jpg

nowa zakladka itam powinno byc zaznaczone linki klikniecie srodkowym myszy i w tedy działa

Raczej to. Soory za pomyłkę.

mmmmmmmmmmmm0ew.jpg

I teraz już wszystko jasne :smiley:

Nie widziałem tego wczśniej, pewnie dlatego, że nie szukałem :wink:

niestety u mnie to nie działa.

Nadal nie wiem, jak to zrobić w explorerze, nie che przywracać ustawień, bo miałem jakieś trojany i je kasowałem…

NINJA no ale używasz nakładki czy samego IE???

Wygląda na to, że używa samego IE.

Jednak napisał, że

Co by oznaczało, że można to osiągnąć na “gołym” IE