Gdzie utworzyc stronę www?

no to w takim razie jestem ciemny jak tabaka w rowie. Czytam te kursy html i xhtml. Kumam to wszystko ale nie wiem jak stworzyć taki plik. Moim zdaniem to bez sensu bo jak robię np. w Pajączku to od razu moim głównym plikiem roboczym jest właśnie index.html a w VisualWebDeveloper nie ma nigdzie takowego pliku. Co mam z tym fantem zrobić bo chyba jedynym wyjściem jest skompilować stronę i jak się skompiluje to zapisać ją jako index.html Tylko nie wiem czy dobrze kombinuję. Ale to i tak bez sensu moim zdaniem bo dgy zrobie poprawki i coś nowego wprowadzę do strony to znowu będę musiał zapisać skompilowaną stronę jako index.html ??

W każdym bądź razie dzięki ( i wiem co to jest index.html :slight_smile: ) tylko nie wiem czemu taki niby dobry i polecany program do tworzenia stron internetowych nie robi mi takiego pliku abym mógł tą stronę bez problemów wrzucić do sieci :slight_smile:

A jak zainstalować extreme fusion wszystko wrzuciłem pliki wrzucone tam gdzie potrzeba tylko jak to rezraz zainstalowac??

Musisz wejść na swoją stronę… Wpisujesz adres np. www.strona.pl/install.php :wink:

ok z tym już sobie poradziłem trochę wcześniej ale teraz nie wiem co wpisac tutaj:

a51af2f386d0ec31m.jpg

KLIKNIJ NA ZDJĘCIE ABY POWIĘKSZYĆ !!