Gdzie w Toruniu lub Bydgoszczy najlepiej zlożyc komputer?

Z góry dzięki za pomoc.

złóż sobie na apollo i ci przyślą

Chyba moje pytanie brzmi trochę inaczej:)

W Komputroniku można.

Toruń Tryton lubicka - spisz jakie chcesz podzespoły poczytaj zastanów się i dopiero składaj ja tam składałem i od kilku lat wszystko działa bezawaryjnie oczwiście nie wkładaj do koputera byle czego lepiej podzespoły znanych na rynku firm

www.comp-art.pl - FIRMA COMP-ART, Bydgoszcz, ul. Inowrocławska 4. To hurtownia z klasą, nie czekasz na podzespoły , wszystko jest na miejscu. Polecam.

Witam

W Toruniu “TRYTON”

Również jak sonnor polecam w Bydgoszczy “Comp-Art”. Pewność, solidność i zaufanie.

Nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem.

Też polecam Comp-art,jak również Enter i Verano.

Jeśli chodzi o Toruń to liczą się tylko 3 duże sklepy : Komputronik , Tryton i Bitland.

Ja mam większość części w nowym komputerze z Komputronika a Trytonie zakupiłem tylko obudowę, zasilacz , klawiaturę i głośniki bo były najtańsze w mieście i niedostępne w Komputroniku :slight_smile:

Unikaj małych firemek nawet jeśli mają wielki szyld z napisem komputery i istnieją nawet 5 bo byłem dziś świadkiem(nazwy sklepu nie podam) jak pracownik licytował pamięci i procesor na Allegro żeby sprzedać klientowi jako nówkę i to jeszcze po wygórowanej cenie. Takie firmy najbardziej lubią żerować na starszych osobach np wciskając emerytowi komputer za 4-5tys z tekstem że internet będzie chodził super szybko a dziadek chce sobie pogadać przez GG , Skype , Pocztę odebrać albo posłuchać radia.

Dzięki za dobre rady :slight_smile:

Również polecam Comp-art, składałem tam kompa (niecałego) jakieś 3 tyg. temu i za niektóre części zapłaciłem taniej niż bawienie się w zakupy przez neta.