Gdzie w XP Home ustawic adres IP? Szybka odpowiedź!

Czesc. Napiszcie szybko, gdzie w Win XP Home ustawic, zeby automatycznie wykryl adres IP i ta druga opcje, co sie klika, zeby automatycznie ja wykryl przy instalacji w Win XP Pro! Szybko…

Właściwości połączenia > Protokuł internetowy (TCP/IP) i tu jest IP

szybko, szczybciej, … proszę czekać…

połączenia sieciowe --> właściwości połączenia (chodzi pewnie o internet) --> ogólnem --> TCP/IP --> właściwości --> Uzyskaj adres IP automatycznie

Co do drugiego pytania - nie wiem :oops:

Ustawienia Lan…

Panel sterowania >> Opcje internetowe >> połączenia >> ustawienia sieci Lan… >> Wykryj ustawienia automatycznie

Tak na wszelki wypadek… :wink:

Kurde, ale sie zalamalem znowu :(. Zainstalowalem oryginalnego XP Home Edition i jedyne, co zauwazylem w zmianach z wersji Professional, to to, ze przy ukonczeniu instalacji nie bylo automatycznego wykrywania IP i DSN. Teraz przestawilem wszystko i nie dziala GG, czaty, Commander i inne programy tego typu :(. Macie jakies pomysly, czym sie to jeszcze rozni (Home i Pro), ze w Home nie dzialaja wymienione programy, a w Pro dzialaja??

A czy ty pozbyłeś sie swojego problemu z netem. :?

lazikar - dzisiaj jeszcze mi wszystko chodzilo, ale wymienialem dysk twardy i zainstalowalem zamiast Professional - Home, a on wlasnie nie mial tych opcji automatycznego wykrywania adresu IP i DSN po zakonczeniu instalacji systemu. Sam nie wiem teraz, czy na Home mi zadziala to wszystko. Sam nie wiem tez dlaczego tak sie dzieje… Macie jeszcze jakies pomysly na to?? Bo jak nie, to bede musial zainstalowac Professional’a :/.

a co za problem wypełnić samemu protokół TCP/IP w Połączeniach Sieciowych… :?

A mozna jakos te protowkoly znalezc z mojego komputera?? Bo ja ich nie znam…

chyba o to chodzi ??