Gdzie wziąść Pożyczke?

Witam !

Potrzebuje troche kasy około 2.000zł

mam 18lat a niechcem rodziców co chwile prosić o $$$ skonczylem właśnie nauke w liceum puki co jeszcze nigdzie nie pacuje czy jakiś bank lubjakaś firma taka np jak Provident udzieli mi takije pożyczki ???

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Może być ciężko.

Firmy które pożyczają pieniędzy nie akceptują rozliczeń typu:

  • oddam jak zarobię

  • wezmę od starych itp.

Jest coś takiego jak minimalna kwota zarobków z której wyliczają jak duże pieniądze można ci pożyczyć.

Ale tu jest potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu lub zarobkach.

firmy typu Provident na pewno ci pożyczą ale okropne są podobno potem odsetki u nich

Nom odsetki są duże teraz sprawdzałem na stronie provident jak bym wziął 2000zł to trzeba spłacić 3000zł :?

a znacie może jakieś oferty banków gdzie np. pod zastaw mogę dać samochód ??

u pasera możesz brać pod zastaw :slight_smile:

Spróbuj w którymś ze SKOK-ów, mają znacznie niższe oprocentowanie. Jedyny minus, to konieczność zapłacenia opłaty za przystąpienie do SKOKu, ale zwracają ją w momencie rezygnacji z ich usług.

A jaką ogólnie pożyczkę proponujecie? W jakim banku najlepiej się opłaca?

Jeżeli chodzi o zarobki to u niektórych “pożyczkodawców” wystarczy ustna deklaracja i podpis na umowie kredytowej. Ale konieczny jest nr telefonu pracodawcy celem sprawdzenia czy faktycznie jesteś zatrudniony.

Nie pracujesz ,masz dopiero 18 lat , więc nie pchaj się w "objęcia/sidła banków czy pożyczkodawców , rozpoczynając przygode z bankami w tak młodym wieku jest to bardzo niebezpieczne i do konca życia możesz pozostać na długach a nie spłacając ich w terminach możesz pozbawić nawet rodziców dorobku ich całego życia , najlepsza metoda to praca , zbiliża się okres letni więc zapotrzebowanie na pracowników jest ogromne , wystarczy przeglądnąć tylko jakiś regionalny portal internetowy.

W Providenta nie pchaj sie ani nic do niego podobnego - chyba że chcesz z torbami isc…nie wypłacisz się.

Procent na jaki pozyczają to ok 60-75%.

Spóbuj w serwisach social-leading takich jak;

monetto.pl

finansowo.pl

kokos.pl

Łyha89

Nie to że chcę się mądrzyć czy coś, ale po co ci te pieniądze?? Jakieś inwestycje? Czy po prostu zakup komputera, motora? Kredyt na kosumpcję to głupota wg mnie :wink:

Niedawno miałem 18stkę to całą kasę łącznie z tym co mi sie udało wypracować w wakacje włożyłem na Fundusz Inwestycyjny a właściwie Polise Ubezpieczeniową(zeby uniknąć podatku Belki oraz państwowych instytucji) i mimo tych wielkich spadków(mam polisę od stycznia) zarobiłem 5%, mogło być lepiej ale przy tak małej kwocie to prowizje zjadły… Znajomy tak sobie fundusz rozłożył, że w ciągu miesiąca zarabia 5-8%.

Więc drogi kolego, dobrze się zastanow czy koniecznie potrzebujesz tych pieniędzy na zakup np. komputera itd. ale zrobisz jak zechesz.

Heh kasy z 18 już niemam bo poszło wszyyystko na impreze…

A kaske potrzebuje na samochód znaczy w samochód bbo sprzęgiełko niestety rsie posypało chcem jeszcze zakupić pare rzeczy…

Już sobie wyobrażam jak spłacasz ten kredyt… :roll:

Najlepiej spróbuj w finansowo.pl - tam użytkownicy pożyczają sobie nazajem $$.

Człowieku, idą wakacje, więc będzie możliwość łatwego zarobienia paru groszy przy jakichś pracach dorywczych. 2k przez okres wakacji zarobić to nie problem.

Nie w wieku 18lat już nie bede spłacał kredytu a co tam… pff :?