Gdzie zapłacić za wystawienie przedmiotu na allegro

(Szymonb1998xx) #1

Witam. Chciałbym się Was zapytać gdzie można zapłacić za wystawienie przedmiotu na Allegro. Otóż loguje się na konto o wchodze w MojeKonto>Rachunki>Bieżące saldo i wpłata. Do zapłacenie mam 31zł. Tam piszę że trzeba wydrukować a ja niemam drukarki. Też tam jest normalne konto na które mam wpłacać pieniądze. Mogę normalnie wysłać pieniądze na ten nr. konta???? Bardzo proszę o odpowiedź.

(system) #2

W okienku Wpłata standardowa masz dane do wpłaty, a jak klikniesz w Wydrukuj pojawi się gotowy blankiet, tylko przepisać.

(Rysiek65) #3

Możesz normalnie wysłać pieniądze na ich numer konta.

I nie zapomnij w przelewie wpisać swojego loginu z Allegro

w temacie przelewu.

(Szymonb1998xx) #4

Aha. To czyli tam gdzie pisze "Numer Twojego subkonta dla wpłat" i tam niżej jest ten numer konta na ten wysłać i wpisać Login i już tak? Nie trzeba przepisywać nic z tego co można wydrukować??

(system) #5

Kliknij w wydrukuj i pojawi się gotowy blankiet, wystarczy przepisać słowo w słowo i po problemie.

(Szymonb1998xx) #6

Dzieki. A można normalnie wysłać tak jak napisał Ryszard?? Dać kase i wpisać login i więcej nic :stuck_out_tongue: Czy nie?

(kondziu jah) #7

Można. Ja tak robię.

(Rysiek65) #8

Tak można jak pisałem bo sam tak robię.

Mam konto bankowe w Pekao S.A.

Klikam zapłać wybieram z listy banków mój bank

i strona przechodzi na twój bank, logujesz się i masz

tam już wypełnione dane Allegro i tylko trzeba wpisać

w temacie przelewu swój login z Allegro i po problemie.

(Szymonb1998xx) #9

yorfield dzięki, ale jeszcze mam pytanie - wszystko przepisać na czysty blankiet??

(Hot Zbynio79) #10

Szymonbyw, robiłeś kiedyś jakiś przelew? Pytam z ciekawosci.