Gdzie zarejestrować call od duty 5

właśnie dzisiaj doszła do mnie oryginalna płyta z callem i nie mogę grać przez neta i nie mogę stworzyć własnego profilu a online…ktoś miał ten problem??bo już mnie to denerwuje…

Nie wiem jak jest z tą grą , bo jeszcze jej nie mam.Ale podczas instalacji powinno być coś na ten temat.Albo wchodzisz na serwer do grania online w tą grę-zapyta o klucz do gry sieciowej-podajesz i chyba wszystko. :lol:

grę zainstalowałem normalnie i gra jednoosobowa działa bez problemów a jak chce grać przez neta nie mogę utworzyć profilu online bo co chwile wyskakuje ze mam stworzyć nowy profil…

To nie da rady utworzyć? #-o

próbowałem ją zainstalować na xp i nawet nie mogę bo wyskakuje błąd instalacji…wcześniej miałem zainstalowanego nielegala i grałem tylko w singla…ktoś już wie jak to rozwiązać??sprawdzę jeszcze później na innym kompie…ale wydaje mi się ze to wina routera…

Przekierowanie wszystkich portów gry razem z portami PB, 44301, 45301.

EDIT: Najlepiej tak ustawić w routerze port od 200 do 65535 UDP/TCP, za jednym zamachem nie musisz już odblokowywać portów do wszystkiego

mam router wig200 gdzie znajdę instrukcję jak ustawić przekierowanie portów w zakładce Applications &

Gaming oto fotka co tam pozmieniać??

routerlb8.jpg

w751.png

jak zrobię tak i wpiszę obojętnie jaką nazwę to powtraca mi spowrotem to tej samej strony

callofduty5ae7.jpg

w800.png

Patch:

http://www.gamikaze.pl/Pliki/Patche/Cal … Patch.aspx

Mam już tą grę_czytaj instrukcję str.8 :lol:

płyta oryginalna nie dzieła i jestem zmuszony grać na angielskiej na oryginalnym cd-key…router działa już go ustawiłem…lepiej niż na modemie… patcch już miałem zainstalowany…