Gdzie znaleźć najnowsze sterowniki?

Gdzie moge znaleźć sterowniki do widocznych niżej podzespołów kontrolera multimediów i AXSAKI SCSI Controller:schowek02jpg2ut.jpg

Kliknij na nie daj zakładkę sterowniki i kliknij aktualizuj sterowniki i już.

a tak wogule to co to za urządzenia nie masz do nich płytek ze sterami :?

Jak mam aktualizowac podzespół skoro nie mam driverów… jakis link skad sciagnac albo cos rposze

klikasz prawym myszy na nim i tam masz opcję “aktualizuj sterownik” - pojawia sie okno dialogowe i tam wybierasz opcję połączenia z internetem do wyszukania sterownika - a jak nie wiesz co to za podzespół to użyj tego

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=93&id=1183

a ja myślałem że driver do po polsku sterownik ależ się jednak myliłem :x :frowning: :stuck_out_tongue:

co do multimediów audio to odinstaluj sterowniki od karty graficznej i od sound reset kompa ponowna instalacja grafiki i sound ( cd od płyty głównej) i może pomoże. Choć od grafiki nie koniecznie.

Kiedy naciskam prawym i wybieram obcje aktualizuj sterowwnik, mogę to zrobić tylko z cd-roma nie ma opcji połącz z internetem do wyszukania sterownika…schowek014ja.th.jpg schowek032xa.png

to włóż cd od płyty głównej i przeinstaluj wszystkie sterowniki ponownie chyba że go odnajdziesz na cd , bo ten AXSAKI jest chyba od płyty glównej.

Podejżewam że przez ten sterownik czsami komputer musze jeszcze raz uruchomić ponieważ nie widzi mi dysku…