Ge Force FX 5200

(Windows XP SP2) #1

gdy zainstalowałem nowsze sterowniki do Ge Forca FX 5200 to gdy oglądam jakis film to jest jakos jasno i są nieładne kolory co zrobic te sterowniki to 7.7.7.2 tak wersja tego najnowszego stera.

(system) #2

moze to nie jest wina karty a kodeków radze sciognij nowe z neta i zainstaluj

(Windows XP SP2) #3

jakie kodeki mam sciągnąć do filmów juz sciągałem jak zainstalowałem było ok a gdy wgrałem najnowsze stery to klapa.

(system) #4

możliwe że te stery i kodeki nie współpracują ze sobą a sciognij sobie kodeki

(Windows XP SP2) #5

to co mam zrobic?

(system) #6

według mnie odinstaluj sterowniki od karty graficznej uruchom ponownie kompa zainstaluj jeszcze raz sterowniki do karty uruchom znowu ponownie kompa no i potem zainstaluj jeszcze raz kodeki ze strony tej co Ci podałem w ostatnim moim poscie i jak zainstalujesz to uruchom ponownie kompa i włącz jakiegoś filma..Jak to zrobisz to napisz posta czy działa czy nie.

(lazikar) #7

Zainstaluj sterowniki z tego linka 56.72

(hugo9252) #8

Miałem to samo .Przywróć poprzedni sterowik i będzie dobrze.Pozdro.. :slight_smile:

(JNJN) #9

Odinstaluj oprogramowanie i poprzedni ster tak.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9838

i zastosuj ster podany prze Lazikara

http://www.3dnews.ru/download/drivers/nvidia/

(Nukem126p) #10

Co do kodeków, to zainstaluj sobie AllPlayera - w nim jest opcja LiveUpdate dzięki której wszystkie potrzebne kodeki ściągną i zainstalują się same !

(Toniuś) #11

Odinstaluj kodeki i sterowniki do karty. Ściagnij nowsze wersje i zainstaluj ponownie . powinno dzialac :smiley:

(Gainward) #12

Człowieku co ty mu tu polecasz :o

Przecież All player to nieziemski syf,kopią się na nim filmy,itp

Polecam Cinema Player---->super odtwarzacz

(Nukem126p) #13

Chyba że tobie się kopią, mi się nic nie kopie i uważam AllPlayera za najlepszy odtwarzacz filmów. Uzywam go od paru lat i nie mam żadnych problemów. Przeciwnie , dzięki niemu nie muszę instalować żadnych kodeków ani martwić się czy ten nowy film napewno zadziała. Bo zadziała !

(Jarkis) #14

Stefan25 raczysz sobie żartować! Od zawsze używam tego programu i jest dla mnie majlepszy! Przez cały okres użytkowania nie zauważyłem aby All Player się kopał! :smiley:

(Box90) #15

Mam też tą karte i oglądam na Winampie lub Windows Media Player i jest dobrze a jak chcesz kolory to ustaw sobie game kolorow w sterach 8)

Windows Media player 10 z najnowszymi kodekami