Gears of War - błąd przy uruchamianiu

Witam. Skorzystałem z okazji, i kupiłem sobie w biedrze Gears f War. No i właśnie zainstalowałem, odpalam i napoczatku cos mi mówiło o sterach do procka, pominołem… Odpalam gierke a tu error, ale dziwny bo tylko dzwięk erroru, nic sie nie pojawia przez chwilę, i wyskakuje to “coś”:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/344 … f7603.html

Zainstalwałem wiec te stery, potem patch 1.2 i nic… Mam nadzieje, że dzięki wam drodzy forumowicze, ta dycha w błoto nie pójdzie :wink:

To jest “biedronka edition” ? :slight_smile:

Taa dokładnie xD

barokim , trochę za małego screena dałeś.

Lol kliknij na niego, to będzie większy xD

Sorki, klikałem, ale chyba moja przeglądarka jakiegoś zwisa załapała. Już wszystko działa. Przepraszam za zamieszanie.

A skąd ściągałeś tego patcha i może po prostu masz za słaby komp na tą grę?

Dołączam się do założyciela tematu, też kupiłem sobie GoW’a Biedra Edition no i mam identyczny błąd.

Zainstalowałem sterowniki od karty i “te drugie” i mam to samo. Klikam na “Gears of War” i słychać tylko typowy “brzdęk” błędu i to wszystko…szkoda taki zaciesz miałem a teraz zonk. Czekam na pomoc tak jak pewnie kolega powyżej.

jakie macie karty graficzne i procki?

Ja mam AMD athlon 3000+, grafa NvIDIA GeForce 6200 (256). Powinno iść, niewiem tylko czy z pixel shaderami nie stoje… Patcha zaś ściągałem z gram.pl. Poprawka - sprawdziłem, nie stoje :wink:

To chyba jednak troszkę za słaby sprzęt na tą grę.

Nie, wszystko jest “na styk”, no może prócz grafiki, ale widziałem na youtube, że gra na tym procesorze graficznych POWINNA CHODŻ ODPALIĆ. Więc morze zakończmy dyskusję, czy gra pójdzie na tym sprzęcie (to nie ten dział, więc robi nam się offtop), a zajmijmy się problemem…

ale zazwyczaj jak to określasz na “sprzęcie na styk” nie zawsze odpalisz określonych gier czy programów,.

U mnie biedronkowy gow chodzi bez problemów-info komputera w podpisie

Są newsy w sprawie. Spróbowałem odpalić edytor, i ten błąd, chyba przestał być tylko słyszalny, i wydaje mi się, że to ten słynny błąd z Gears of War… Jak sobie z nim poradzić:

http://www.fotosik.pl/usun_zdjecie.php? … 173ab4e3f3

Dobra, już sam sobie poradziłem. Gra działa, i jest ZAJE*****. Podziękowałbym za pomoc, ale ciągłe gadanie, że gra mi nie pójdzie, kiedy mówiłem, że powinna się przynajmniej odpalić - nic do tematu nie wniosło! Topic do zamknięcia…

A mógłbyś powiedzieć jak to zrobiłeś bo mam ten sam problem. Będę wdzięczny za pomoc.

Musisz pobrać games for windows - live, i zainstalować. Nie jestem tylko pewny, czy winda nie musi być legalna. A później z poziomu gry konto zakładasz, tylko musisz zmienić kraj z którego pochodzisz na np. UK, bo w Polsce usługi xlive nie ma :frowning: