GeForce 2 MX 100/200 jakie sterowniki ? na rok 2008

Witam jestem posiadaczem karty graficznej GeForce 2 MX 100/200 Ostatnimi czasy powróciłem powrotem do grania w Black & White i tu nagle zdziwko gra strasznie mi muli na najniższych wymaganiach a jeszcze 3 lata temu śmigałem na niej na najwyższych detalach :confused: więc zabrałem się za szperanie po internecie w poszukiwaniu rozwiązania tego problemu i doszukałem się takich informacji że nowe sterowniki obsługujące moją kartę zmniejszają jej wydajność te pytania padały 3 lata temu więc posty są trochę nieaktualne a ja na ten rok chciałbym otrzymać konkretną odpowiedź

Jakie sterowniki pod Nvidia GeForce 2 MX 100/200 są najwydajniejsze z obsługą Open GL

zdania na innych forach były podzielone i zwykle temat szybko się zmieniał może ktoś oświeci użytkownika tak świetnej karty graficznej minionych lat i napisze lub da link do STEROWNIKÓW które wyciągną z tej karty jak najwięcej niestety moja płyta z oryginalnymi sterownikami przestała być użyteczna pod Windows XP

jeśli brakuje jakichś danych by sprecyzować odpowiedź na tego posta to proszę pytać chętnie udostępnie bo chce jeszcze na mojej starej karcie pośmigać a niestety ale nowe sterowniki tworzą już pod nowe karty na czym cierpi moja zabytkowa :frowning:

Posiadam

Intel Celeron 1.7 GHz

384 MB RAM DDR

DirectX 9.0c

Bios Award Modular BIOS v6.00PG

Model systemu P4X226-8235

Producent karty graficznej : Nvidia 32.0 MB

BARDZO ALE TO BARDZO prosze o pomoc w tym problemie by przywrócić moja kartę do starej świetności POZDRAWIAM

Do moderatora : przepraszam jeśli pomyliłem działy tym wątkiem ewentualnie proszę o korektę.

Szukaj starych detonatorów np. 28.32: ftp://free.frazpc.pl/Karty_Graficzne/Nv … _winxp.exe

wersja 30/40 to max.

Masz je wszystkie tutaj: http://www.frazpc.pl/sterowniki/Karty_G … /Oficjalne

Tylko najpierw odinstaluj te co Masz teraz.

Wielkie dzięki jeśli ktoś ma jeszcze jakieś sugestie to pisać :slight_smile:

cosik_ktosik w Szukaj starych detonatorów np. 28.32: ftp://free.frazpc.pl/Karty_Graficzne/Nv … _winxp.exe

Ten Link wymaga loginu i hasła

Do tego pliku dojdziesz przez ten drugi link podany przeze mnie.

Zasada jest prosta. Nie bierzesz nowych sterowników typu Forceware, bo one nie są optymalizowane pod ten sprzęt tylko nowe grafy. Nie bierzesz też pierwszych wydanych sterowników, bo te nie są dopracowane. Trzeba brać trochę nowsze sterowniki, z czasów świetności tych kart. W Twoim przypadku rodziny geforce 2 mx/gt/gts. Można jeszcze ewentualnie próbować ze sterownikami, które pojawiły się wraz z kartą z serii geforce 3.

Nowsze detonatory niż 40.x nie ma już sensu. Ot i tyle. Mam nadzieję, że pomogłem.

No czy pomogłeś mi to na pewno a czy to pomoże w praktyce przekonam sie już niedługo :slight_smile: Wielkie dzięki za drugiego sprawnego linka i informacje