Geforce 210, brak sygnału z karty na asrock 960gm-vgs3 fx

Witam posiadam płyte główną asrock 960gm-vgs3 fx wszystko działało do momentu jak kupiłem i wstawiłem kartę graficzną geforce 210 po podłaczenieu karty do płyty głównej w biosie przestawiłem >Advance -> Chipset Configuration -> Primary Graphics Adapter -> PCI Express i nadal nie działa mi grafika co jeszcze można zrobić?

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Reset biosu baterią, ustaw tylko co trzeba i zapisz bios Save. Zintegrowana powinna zostać automatycznie wyłączona po włożeniu karty PCIE.

Uszkodzona karta PCIE lub płyta NIE współpracuje z nową kartą.

Na czas próby odłącz dysk systemowy od płyty.

bios już resetowałem płyta główna i karta graficzna jest nowa

Jakieś sygnały BIOS (inne niż normalnie), jeżeli karta ma chłodzenie aktywne (wentylator) to czy on działa?

Zrób co pisałem, to że nowe, nie znaczy, że OK.

Czy na zintegrowanej karcie grafiki gra ?

Trzeba sprawdzić działanie na innej karcie PCIE.

na zintegrowanej gra

czy to może mieć wpływ zasilacz na to??

Zasilacz może mieć znaczenie, jeżeli jest kiepski, podaj markę i moc.

Karta ma gniazdo na dodatkowe zasilanie ? jak nie ma to powinna działać jak jest dobra, sprawdź na innej, a tą sprawdź na innym komputerze, czy dobra.

jednak karta nie działa brałem inna kartę i działa bez problemu… dzięki za pomoc