GeForce 220 GT-czarny ekran

Problem polega na tym, że po włączeniu komputera ekran jest czarny. Wszystkie wentylatory działają oprócz tego na karcie graficznej. Dodam, że ostatnio zmieniłem zasilacz. Karta jest spalona czy to wina zasilacza?

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

  1. Z jakiego na jaki zasilacz nastąpiła zmiana (podaj modele) i dlaczego zmieniałeś?

  2. Przed zmianą karta działała?

Niestety nie pamiętam modelu starego zasilacza, a nowy to Basic Series AK-B1-500 500W(słyszałem,że jest on na tzw. czarnej liście, ale to nie ja go kupiłem). Stary wymieniłem bo się spalił, a i jeszcze karta działała po założeniu nowego zasilacza.

zmień zasilacz, jeżeli nie chcesz bardziej komputera zepsuć, http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html