GeForce 260 zawiesza gry

Odkąd kupiłem nowy komputer, mam często problemy z kartą Gigabyte GeForce 260, gdyż co kilka minut zawiesza większość gier (przeważnie z lepszą grafiką) na parenaście sekund. Czy jest to wada tylko mojego modelu? A może to coś nie tak z płytą główną(Asus P5Q Pro). Innymi potencjalnymi przyczynami mogą być zły montaż albo za słaba moc zasilacza (temperatury raczej w porządku: GPU 55C, PCB 48C). Ewentualna naprawa bądź wymiana w ramach gwarancji wchodzi w grę?

Czy towarzyszą zawieszeniom BSOD -y? jeśli tak to jakie ? ( kody ) ,podaj konfigurację kompa - tzn. jaki masz zasilacz , płytę główną ,itp… Jaki masz system ? sterowniki grafiki instalowałeś z płytki CD czy ze strony producenta ?

Nie ma BSODów. Najważniejszą konfigurację oprócz zasilacza podałem. System Win 7 Pro x64. Sterowniki jak zawsze najnowsze ze strony Nvidii

ale tutaj właśnie chodzi o…zasilacz ,podaj pełną nazwę ( model ) zasilacza…

P.S - tak na marginesie ile posiadasz pamięci RAM?

A zasilacz to nie jest ważny?? :o

Podaj całą konfigurację kompa =D>

A jak już rozbiorę komputer i podam model to będziecie wiedzieć co zrobić? :stuck_out_tongue:

Przyjacielu …nie musisz rozbierać komputera ,wystarczy ,ze zainstalujesz programik EVEREST , lub SIW

Dobrze przyjacielu, to powiedz mi gdzie w evereście znajdę dane a propos zasilacza?

“Azet” Rozkręć budę i podaj markę zasilacza =D>

“kliszka” ma na myśli w jaki sposób sprawdzić resztę podzespołów =D> tj. procek, płytę główną, ram itp. #-o

Procesor: Core2Duo E8600

Płyta Główna: Asus P5Q Pro

Karta Graficzna: Gigabyte GeForce GTX 260

Zasilacz: Be-Quiet Dark Power P7-PRO 650W

Dodane 20.06.2010 (N) 17:13

OCZ 4x 1GB DDR2 1066MHz Reaper EPP CL5 Heatpipe