GeForce 4 MX 440 64 MB

Chciałbym się zapytać co myślicie o tej karcie graficznej. Poniewaz jestem zainteresowany kupnem u tego allegrowicza. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=131338000

Nie warto pamięci mają 64 bity

a czy cena jest rozsądna ?

Miałem taką samą. Jeżeli chcesz grać w jakies nowe gry to na pewno ich ona nie uciągnie. Ale domyślam się, że skoro chcesz taką kupić to nie chcesz grac w najnowsze gry :smiley: U mnie wystarczała na NfS Underground 2 z akceptowalnymi detalami (przy procku AMD Athlon XP 1700+). Potem kupiłem Radeonka 9600 PRO 128MB i odczułem poprawę grafiki, dość powazną.

Żadna gra nie pójdzie Ci na full detalach (nawet na minimalnych będzie cieło) chyba że to pasjans :lol:

Nie warto - dozbiej co najmniej 4x tyle pieniędzy to można myśleć i jakimś podstawowym zakupie :slight_smile:

Nie jest to pełny Geforce 4,osiągami nie dorównuje nawet Geforce 3,zgodna sprzętowo tylko z DirectX 7,brak shaderów - coraz więcej gier na tej karcie nawet nie ruszy,przykładem jest seria Splintel Cell - gra wymaga shaderów,obecnie standardem jest DirectX 9 i to z nim zgodne karty trzeba kupowac

Czemu wy jesteście nastawieni na gry??

Nie jest to podkreślone, czyli ta karta nadaje się tylko i wyłacznie do grafiki 2d, bardzo dobra do projektowania grafik wektorowych.

Karta kosztuje tyle na ile ją stać, a nie stać jej praktycznie na nic w dzisiejszych czasach.

Obecnie zintegrowane układy graficzne na płytach głuwnych są 10 razy mocniejsze od tej kary.

jest to trup, zwłoki, ale potrafi wyświetlić obraz 2d i chyba na tym zależy autorowi postu.

Więc do tego polecam.

wpierw to niech autor powie do czego mu potrzebna karta, bo jak tylko obraz to matrox g450 i nie ma gadania.

w opisie aukcji widnieje:

to chyba “lekka” przesada

no moze fifa by ruszla jako tako ale reszta to watpie

Ja aktualnie posiadam tą karte i powiem tak:

Gry: NFS: U2 chodzi zadawalająco. Ogólnie dobra do gier na enginie Q3.

Grafika: Photoshop, GIMP itd… nie narzekam.

Dobra do surfowania po necie, standardowej pracy na komputerze. Bez zbednych wodotrysków.

Za 30zł mozna brać.

Oczywiście tylko do starszych gier,w Half Life 1 i Quake 1,2,3 pograsz,w Half Life 2 na minimalnych,albo średnich detalach,zapomnij o przezroczystej wodzie w Half Life 2 - brak shaderów,GTA SA też na niej chodzi.XIII też