GeForce 4 MX 440 TvOut + LG FLatron - czarno-bialy obraz

Witam, probuje podpiac moj komputer do telewizora, jednak od 3godzin, nie umiem uporac sie z 1 problemem. Otoz obraz na tv owszem pojawia sie, natomiast jakby “faluje” i skacze, ciezko mi to opisac…Wystepuja linie poprzeczne, ktore mrugaja, przez co obraz jest nieczytelny. wyglada to tak jakby cos bylo z gniazdem euro lub kablem, jednak to na pewno nie w tym tkwi problem.

Karta to, jak w temacie, GeForce 4 MX 440,

telewizor to stary LG Flatron 100hz, mniej wiecej cos takiego: http://funkyimg.com/u2/317/632/flatron_JPG.jpg

kabel to 4pin svideo i maly jack <–> euro

Kabel i karta na pewno dzialaja (sprawdzalem z innym tv i jest ok), wyjscie euro w tv tez jest dobre (zwykle mam tam wpiety dekoder polsatu), takze przypuszczam, ze to wina ustawien.

Mam sterowniki nvidia 43.45, probowalem uzyc tez Tv Tool i TVSwitch.

Moze ktos moze dokladnie opisac jak i co ma byc ustawione w opcjach z nvidii i TV Tool’a…

Szukalem oczywiscie w necie, tematow jest cala masa, ale nie znalazlem dokladnie takiego problemu i jego rozwiazania [probowalem stosowac inne podpowiedzi bez skutku].

Z gory dzieki!

EDIT:

udalo mi sie uzyskac dobry obraz, jednak jest czarno bialy…jedynym rozwiazaniem jakie znalazlem jest ponoc polaczenie nozek we wtyku kabla [cyt]

Czy ktos moze powiedziec, czy jest to jedyne wyjscie i czy aby na pewno to jest przyczyna? Czy sa moze inne opcje? [nie wiem, moze jakies przejsciowki?]