Geforce 5200 Czy Radeon 9200 Se

Wiem ze te karty są stare itp no ale muszę na czymś jechać do stycznia …poradżcie mi która lepsza jest jakościowo i wydajnościowo …

A może Radeon 9550? Z tych 2 wybrałbym radka jednak, gdyż GForce 5200 to tania lipa :stuck_out_tongue_winking_eye:

teoretycznie wydajnościowo lepszy z tych dwóch jest Geforce o ile jest ze 128bitową pamięcią…

niestety one obydwie leza koło mnie i własnie wsadzona mam geforca ale cos cienki jest …do urodzin musze na czyms jechac …i tez mi sie tak wydaje zeby radka wsadzic …w ogole odswiezanie jest lipne i w GTA vc grafa wariuje …przy radku tego nie miałem

zdecydowanie radka 9200Se gdyż sam niestety mam taką, piszę niestety dlatego że teraz po dwóch (trzech) latach czuje pewnie niedosyt i pragne mieć lepszą ale niemam funduszy…ale jak narazie jestem z niej zadowolony bardzo… i polecam;) :lol:

ale ten Radeon SE ma 64bitową szynę do pamięci z taktowaniem 333MHz jeśli się nie mylę… to nie może być raczej wydajne, bo wygląda na niezłego kalekę… mój brajdal ma Radeona 9000 bez SE ale to inna bajka… i jest niezły

bierz Radeon 9550

ten gf ma szyne 64 czy 128bit?

128 …ale jakos zle mi sie na nim pracuje …GTA VC wariuje a na radku tego nie bylo

ja miałem wczesniej geforca fx 5200 128/128 i szczerze nie polecam! juz lepszy jest ten radek 9200

wkocnu jakas normalna sensowna odpowiedz …mówicie ze mam zmieniac ja tez tak sadzilem od poczatku …nie podoba mi sie ten geforce

no widzisz.Kródko mówiąc ten Geforce z Serii FX to totalna porażka!

zdecydowanie RADEON fx to najgorszy wypust GF i najgorsze karty graficzne na świecie.

ale ten radek jest w wersji z szyną 64 bit…

podaj taktowania rdzenia i pamięci obu kart.

p.s. a te “wariacje” jak to określiłeś są spowodowane zapewne nieodpowiednimi sterownikami/niewyczyszczeniem systemu po sterach ATI/itp.

użyj programu Driver Cleaner i usuń sterowniki ATI i NVIDIA. następnie ściągnij jakieś z serii 6x.xx i na nich spróbuj.

zgodze się z tym :slight_smile: ale ten Radeon w wersji SE to jeden z najgorszych z możliwych :slight_smile: można go chyba porównać z pierwszymi Radeonami i to jeszcze w wersji z pamięcią SDR :slight_smile: zarówno pod względem wydajnośći jak i nowoczesności i funkcji :smiley: gdyby bylo chociaż ze 128 bitową szyna to byłby w miare… a tak to pamięć znacznie go spowalnia…

no racja ta seria fx to masakra jest po prsotu ja mojego geeforce fx 5200 zmieniłem na radeon x800gto no różnica jest ogroooooooooomna.Nie ma co tych kart porównywac.

Dla tego mowie bierz tego radka Radeon 9550 mysle ze bedziesz zadowolony

on nie ma brać radka 9550 tylko 9200SE tak jest przynajmniej w temacie.PS

ja zmieniłem swojego byłego geforca fx 5200 na geforca 7900gs;]

ja bym zaryzykował tego fx bo jest powinien być prawie 2 razy wydajniejszy od tego Radeona… wiem, że fx są słabe :slight_smile: mój brajdal cioteczny miał Fx5500 przez niecały rok… ale jeśli to ma być karta na np. 2 miesiące to wolałbym już to pociągnąć na tym fxie niż na tym Radeonie który w ogóle się nie nadaje do gier :slight_smile: (jak większość kart s dopiskiem SE z powodu 64bitowej szyny)

spróbuje z tymi sterownikami sie pobawic jak nie dadza rady …to zmienie sobie na radka …szczerze to preferuje radeony…wersja 61.77 bedzie dobra ?