GeForce 5200 Ultimate a WIN XP

Mam pytanko…Zakupiłem ostatnio nowa karte graficzna…GeForce 5200 Utlimate 128MB 128BIT…i jak instaluje windowsa XP to w pewnym momencie restartuje mi kompa i instalacja juz nie rusza…pojawia sie czarny ekran i nic…Teraz zeby zainstalowac XP musz ewrzucic stara karte graf…Co mam zrobic ??

Problem znany poczytaj na Forum

Niektóre GF tak mają przy instalacji.

Zainstaluj na starej karcie goły system XP i dopiero teraz załóż nową karte - system wykryje i będzie OK.

Zamiane kart zrób przed instalacją wszelkich sterów po zakończeniu instalacji XP.

Tak jak piszesz na czas instalacji zalóż inną grafikę (Riva TNT2 pójdzie bez najmniejszych problemów, również Karty z rodziny ATI czyli wszelkie radeony) po zainstalowaniu systemu wyłączasz komputer podmieniasz kartę na swojego geeforce i instalujesz do niej sterowniki.

Czyli nie ma jakiegokolwiek trika zeby nie musial bawic sie w przemienianie kart?? !!

Możesz spróbować dać bios na defaults - jak nic, to nie ma wyjścia.

JN => A mozesz mi napisac jak wziasc biosa na default?? Prosze odpisz bo naprawde mi sie nie widzi ciagle zmienianie karty:( A po za tym chcialbym sprzetac ta karte a tak to qpa bo nie moge:( Prosze odpisz…jesli ktos inny zna jeszcze jakies sposoby to niech pisze:)

A masz książke od płyty głównej i zobacz np:

coś takiego lub podobne:

Load Bios Defaults

ale jak tego nie Robiłeś to nie rób - weź kogoś kto wie co robi.

zobacz tu:

http://www.bios.pl/index.php?31ac3.70c8 … .0.0/0.0.0