Geforce 5700 fx

Niedawno kupiłem sobie w.w. karę i dziwi mnie to ża na celeronie 2.4 i Intel I865PERL nfs u2 przycina mi(tzn jest spowolnione)

drugi problem- w 3d mark 2001 mam 7000 a ta karta osiąga według różnych serwisów 10000-14000, w 3d mark 2003 mam 2800 czyli w pożądku.

Jak myślicie dlaczego?

nie dziw sie mam to samo co ty i zmieniałem stery i było jeszcze gorzej powiem ci jeszcze cos ze na na durniu 700 NFS II idzie a na tym przycina jak cholera ( co do 3dMark. na 1024/768/32 mam 11980 ) przy p4 2,4 )

przy testowaniu ustawiłes optymalnie (ze sie tak wyraze) oprogramowanie do sterowników?

co domnie to mam oryginalnego stera podpisanego i nic nie dało nawet po zmianie stera na nowsze jak wgrałem direksa 9c to coliny nie otwierało wcale tz stona start i białe tło

Ja bym proponował w ustawieniach ustawić najwyższą wydajność bo w tej chwili chyba masz dane na najlepszą jakość obrazu

sykstus99 CELERON=Baleron nic na to nieporadzisz procek bardzo malo wydajny jak produkty INTEL ida tylko na podwyzszenie MHz

zamiast na jakosc/wydajnosc samego ukladu

zenada

pozdro

Ustawienie sterów na najwyższą wydajność nic nie daje.

Piszesz że NFSUII ci przycina a próbowałeś ustawić mniejszą rozdzielczość i jakość grafiki w ustawieniach gry ?

SIWY 155:

Może zanim wyjedziesz z takim głupim tekstem się zastanowisz.

Chyba skoro na złabszym chodzi na max detalach to na moim też powinno.

Sykstus99 napisał:

Ciekawe gdzie pisze że na słabszym chodzi na MAX DETALACH

Po pierwsze - jest napisane!

Po drugie:

“athlonie 2500+, 256 ddr, gffx 5200 128 mb i nic się nie zacinało.”( słabsza grafa)

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=14845&highlight=fx+5700

Po pierwsze na tym temacie nie jest to napisane(jest to napisane w inny temacie do ktorego podales link)

Po drugie niekazdy musial czytac ten drugi temat do ktorego podales link

hehe koniec klucenia! Wracaj sprawdzałeś czy z nią jest all ok? Może gdzies jest zadrapana albo co. Dzis byłem u kumpla on ma ta karte i myka mu ze heja ho!Moze D9 nie masz?Albo masz jakąs stara beta

Z kartą jest wszystko wporzo bo w innych benchmarkach jest prawidłowo , poza tym maximuss36 powiedział że ma to samo(NFS U 2)

Ale już np. Far Cry na max detalach na Tranning chodzi płynnie ( na innych to już co innego)