GeForce 6200 i błąd ET.exe

Witam

tydzień temu kupiłem sobie kartę graficzną GIGABYTE GeForce 6200 . Zamontowałem ją i wszystko było OK. do momentu gdy zainstalowałem grę Enemy - Territory. Po 3 minutach gry restartuje mi się komputer. nie wiem co jest przyczyną (tzn. wiem że coś z kartą ). Dodam, że instaluję sterowniki oryginalne - dołączone do karty(ForceWare 77.77) ale po 3 minutach komputer się wyłącza. Po zainstalowaniu najnowszych “detonatorów” wyskakuje mi błąd aplikacji ET.exe i wiem na 100% że chodzi o plik związany z openGL. dokładnie chodzi o plik nvoglnt.dll . Nie wiem co mam robić.

Pomocy

Sprawdz temperature karty graficznej(dotnij palcem jej chlodzenie i ocen czy nie za gorące ), bo sądze ze moze ona sie przegrzewac a i podaj całą reszte configu również z zasilaczem.

Może być że zasilacz nie wyrabia przy nowej (pewnie bardziej prądożernej) karcie.

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

jeżeli wcześniej miałeś kartę ATI to przeinstaluj system lub użyj chociaż driver cleaner ale to pewnie coś z zasilaczem.

Więc tak.

Miałem zasilacz 300 W ale kupiłem nowy i teraz mam 450 W. Ale mimo wymiany zasilacza problem nie zniknął :(. Co do temperatury to jest 58 st.C MAX podczas gry. Przy włączaniu kompa temperatura wynosi 40 st.C . Moja stara karta to GF 2 MX 400 . Użyłem programy nvdia file remover i usunąłem stare sterowniki .