GeForce 6600 - problem z obrazem po podłączeniu telewizora

Witam! Zrobiłem format dysku, zainstalowałem Windows i wszystkie najnowsze sterowniki. Po podłączeniu karty graficznej do telewizora przez TV-Out obraz się nie wyświetla. Gdy ponownie podłączę monitor i odłączę telewizor wszystko się wyświetla, ale gdy uruchomi się Windows ekran gaśnie. Obraz wyświetla się tylko w trybie awaryjnym, a gdy ponownie zainstaluję sterowniki karty graficznej obraz już wyświetla się w normalnym trybie. Gdy ponownie podłączę telewizor problem się powtarza.

Posiadam Windows Vista Home Premium x64 SP1 i GIGABYTE Nvida GeForce 6600 GV-NX66256DP2. Podany problem występuje również na Windows XP lecz przed formatem nie występował. Jeśli ktoś byłby w stanie mi powiedzieć co mam zrobić byłbym bardzo wdzięczny.

Napisz jakim kablem sie łączysz z TV, poprzez jakie wejscie do TV i jaki to TV

Łączę z TV tym kablem.

http://img517.imageshack.us/img517/103/p1040797.jpg

mam problem jak osoba powyżej:

telewizor podłączony do komputera HDMI -> DVI, uruchamiam komputer na nowo i dopóki nie pojawia się ekran logowania do visty to wyświetla mi obraz zarówno na monitorze jak i na TV. Od logowania niestety tv “traci sygnał” i obraz zostaje już tylko na monitorze.

mam kartę graf radeona, catalyst wykrywa tv jako drugi monitor, widzi jego max rozdzielczość itp…

co zrobić, żeby mieć obraz na tv?

**********

jeszcze taka uwaga:

jeżeli odepnę monitor LCD i zostawię podłączony tylko TV to przy restarcie komputera wszystko działa normalnie i tv wyświetla windowsa i resztę.

Tak jakby nie działały konkretnie pod windowsem 2 ekrany na raz…