Geforce 6600 - zanika obraz

Witam

Jestem właśnie świeżo po instalacji Windowsa XP SP3 i mam następujący problem:

Po instalacji najnowszych sterowników Nvidii dochodzi do regularnego zanikania obrazu. Na ok. 2-3 sekundy pojawia się czarny ekran i komunikat o braku sygnału na monitorze, lecz potem wszystko wraca do normy. Czasem również przy przewijaniu okna w przeglądarce, czy w trakcie przeskakiwania po oknach dochodzi do zawieszenia obrazu i powstania zakłóceń w wyświetlanym obrazie. To również znika po 2-3 sekundach.

Jest to bardzo przeszkadzające i irytujące. Czasem to nawet dochodziło do tego, że jak obraz zniknął, to już nie powrócił i musiałem zrobić reseta. Po resecie przy starcie BIOSU usłyszałem parę piknięć, które najpewniej zasygnalizowały błąd karty graficznej :confused:

Spróbowałem obniżyć poziom przyspieszenia sprzętowego, najpierw o 2, a potem o 3 poziomy i to pomogło, ale raczej nieznacznie. Przynajmniej nie jestem zmuszany do regularnego resetowania komputera.

Co może być nie tak z moją kartą? Nawet spróbowałem zainstalować starsze sterowniki (sprzed roku), ale dalej jest to samo.

Jeszcze kilka dni temu jak miałem Vistę, to wszystko było w porządku. Problem pojawił się od razu po instalacji WinXP.

Proszę o pomoc.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.