GEFORCE 7600GT czy pójdzie na płycie Asrock'a?

Pam pytanko…mam zamiar kupic kartę Graficzną GAINWARD GEFORCE 7600GT 256MB ,ale nie wiem czy bedzie chodzić na mojej płycie głównej bo mam jedna z najtanszych :-o Asrock VIA K7VT4A+ i nie wiem czy nie jest za słaba czy coś takiego.Jesli tak to jakiej bym potrzebował zeby pasowala do tej karty graficznej :smiley:

Z góry dziekuje za pomoc :stuck_out_tongue:

ja też mam asrock`a i jakoś idzie mi GF7600 bez problemów… jedynie to zasilacz trzeba mieć mocny bo do karty idą dodatkowe zasilania…

no to fajnie :smiley: :smiley: ja mam 350W…starczy?

jakiej firmy ? o ile pamiętam to na agp np galaxy zaleca do 7600gs min 350 W no ale to musi być markowe bo no name to niemaja takiej mocy jaka widnieje na naklejce

pozatym lepiej kup 7600 gs i ramu dokup 512 ram to zdecydowanie za mało :stuck_out_tongue:

Palit Sonic 7600GS 256 DDR3, a nawet wystarczy 7300GT od Galaxy Zalman 128 DDR3.

i model, ile ma amperów na liniach +12

no też o tym myslalem, tylko jakiej czestotliwości?? bo nie wiem do jakiej ogranicy moge wcisnąć w moja płytę glówna :? teraz mam dwie kosci po 256MB 333MHz czy moglbym kupic kosc 1GB 400MHz lub wiekszą? a moze juz DDR2?? 1GB 533MHz? i tez sie zastanawiam czy moze kupić GF 7600 GT ale juz 512MB a nie 256MB? bedzie jakaś widoczna rożnica w “chodzeiu” bo w cenia jest mala…

masz 2 sloty na ddr 1 400

strona producenta

http://www.asrockamerica.com/Products/K7vt4ap.htm

i po co? dla posiadania 512 mb?

OK dzieki bardzo… :slight_smile:

no nie wiem dlatego sie zapytalem :wink: w koncu to 512 a nie 256 i jesli gry mialy by mi lepiej chodzic to dlaczego mialbym nie kupic szczegolnie jezeli roznica w cenie nie jest duza…no ale jezeli 256MB nie bedzie taka zła to zaoszczedze i kupie lepszy zasilacz skoro ten moj 350W moze byc za słaby :wink:

sorki ale nie moge sprawdzić bo nie moge wyciagnać zasilacza ani nawe kompa wysunąć bo mi net sie odlączy :stuck_out_tongue: :smiley: to dluga historia :roll:

z 512 chyba przybędzie 1 fps, 76GT nie ma sensu GS z DDR3 i podkręcić.

to ściągasz blachy i odczytujesz co pisze na boku, lub wyłączyć kompa.

uuuuuuuuuuuuu :? sprawdziłem i jednak to nie jest 350W tylko 300W :shock: nie wiem jakiej firmy jest tylko napisane “made in china” :wink: :stuck_out_tongue: a model to LCB300ATX

LC=Logic, do zmiany na Fortona/Amacroxa, Huntkeya

Ok ale jakiej mocy?? 400W starczy?

Starczy ;]

Fortron - 50-70 zł allegro

lub Fortron 350W z mocniejsza linia +12

Ok dzieki :slight_smile: ale mam jedno pytanie jeszcze odnosnie tej karty graf…tak patrze na Allegro i są tu rozne GALAXY , LEADTEK, PALIT jest jakaś różn ica między nimi? w dzialaniu czy tylko w cenie bo nie czający jestem pod tym względem :oops: :slight_smile:

Zasilacz Amacrox 400W.

Praktycznie różnią się tylko naklejką :wink:

znalazłem takie cos na allegro:

http://www.allegro.pl/item188997469_palit_7600gt_256mb_560_1400_agp_7600_gt_gra_.html

No i jeszcze to: http://www.allegro.pl/item187407315_zasilacz_amacrox_warrior_ax400_pnf_12cm_fan_.html

Kupuj wersje GS

GT ma tylko ~70Mhz na rdzeniu.

Wystarczy lekkie OC wersji GS i masz 70 dyszek w kieszeni.

wlaśnie zdecydowałemm sie na GS :slight_smile:

nie mam o tym zielonego pojecia :?

PALITY to szroty ostro się sypią (w czasie 3 ostatnich miesięcy 2 reklamowałem) bierz GALAXY