Geforce 7650gs - uszkodzona?

Witam, posiadam, kartę grafiki jak w tytule, i mam mały problem, wczoraj zainstalowałem nowe stery, wszytko chodziło ładnie nagle po 2-3h komp się zawiesił, więc go zresetowałem, po resecie, po przejściu ekranu ładowania, strasznie wiesza cały system, po jakiś 15 min. dopiero pojawia się pulpit a żeby co kolwiek wcisnąć już nie ma mowy, nie pozostało mi nic innego jak uruchomienie go w tr. awaryjnym i odinstalowaniu sterów, po tym zabiegu wszystko się ładnie włącza, ale karta pracuje bez zupełnie jakichkolwiek sterowników, przy próbie ponownej instalacji sterów, robi się ta sama sytuacja, przy próbie wgrania starszych sterów wyskoczył niebieski ekran, błąd krytyczny, z którego dało się wyczytać, że winny jest plik NV4-DISP. Jakieś sugestie co do mijego problemu?

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

jaki system? czy pojawiały się jakieś artefakty tj, kolorowe punkty na monitorze plamki kwadraciki itp??

sprawdź jaka wersja sterowników masz na płycie, i taką samą ściągnij z internetu, jest prawdopodobieństwo że płyta padła, bądź się zarysowała i takowy uszkodzony plik ci do systemu wrzuca

nie mam płytki, wszystkie stery ściągałem z sieci, system to XPek, co do plamek do gdy włączam komputer i na ekranie się pojawia białe logo z niebieskim napisem intel, to widać na nim pionowe przerywane kreski, podobnie było gdy system już się uruchomił na nowych sterach, to pulpit był kolorowy w poziome pasy…

karta graficzna padnięta

i wszystko w temacie, dziękuje za uwagę…

Dodane 10.03.2012 (So) 11:59

witam ponownie, nie chcialem zaczynac nowego tematu, kupilem dzisiaj gf9400 silent, lecz po zainstalowaniu sterow komp sie wiesza na ekrnie ladowania systemu… juz zaczynam tracic nadzieje