Geforce 8500 GT

(system) #1

Witam!

Mam problem. Chciałem pograć sobie w pewną grę, ale musiałem zmienić sterowniki. Gra poszła, ale mi się znudziła i chciałem powrócić do starej. Wchodzę i grafa jest okropna. Cały ekran "poszarpany". Więc chciałem cofnąć komputer, ale wyskakiwało, że nie dokonano żadnych zmian. Teraz odinstalowuję sterowniki i daje te same :expressionless: , ale najpierw zobaczę czy bez sterowników będzie ok. Więc mam pytanie. Jakie sterowniki polecacie do Nivida Geforce 8500 GT, żeby ładne 3D było?

W dniu 14.05.2008 , o godzinie 20:13 został dopisany post przez Szymciu

Bez to w ogóle nie chodzi i nową wersje dali. Jeszcze sobie ekran poprzewijam i powiem jak dam sterowniki czy będzie dobrze.

(Sebir18) #2

nVIDIA omega drivers bo według mnie są najlepsze - sam ich używam :stuck_out_tongue:

(Goodprogram) #3

Jaki system ??

Kilk!

(Mattixxxl) #4

Eh...zainstaluj najnowesze ze stroniki nVidii.

http://www.nvidia.com/object/winxp_175.16_whql.html do tego nowego DX http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=147&DirectX+9.0c+Runtimes+March+2008+Redistributable. Pamiętaj by najpierw odinstalować sterowniki z grafiki (te stare). Powinno wszystko smigać.

(system) #5

Mam XP i mam już te nowe sterowniki, ale dalej jest niewyraźne. sebir podasz mi link to najnowszych, bo ja pewnie jakąś grę ściągnę jak ostatnio :lol:

(Netsky) #6
  1. wywal sterowce w Menadżerze urządzeń (odinstaluj)

2. Uruchom ponownie komputer

3. po uruchomieniu winxp zainstaluje swoje sterowniki

4. eran bedzie nieco małej rozdzielczości ( duże ikony) 800x600

5. wywal katalogi nvidi z dysku C oraz Omegadrivers z C:\programfiles

6. zainstaluj oryginalne sterowce

pozdro

(system) #7

Jakoś udało mi się przywrócić komputer. Najpierw musiałem go zepsuć co nie jest łatwe :smiley: , a później bez problemu się cofnęło i mam piękną grafikę :slight_smile:

(Monczkin) #8

Nazwij temat konkretnie. Przeczytaj regulamin. Temat przenoszę. Czytaj opisy działów zanim założysz temat.