Geforce 8800GT?

Witam :slight_smile:

Wnet będę kupował nowego kompa i się zastanawiałem nad 9600GT… ale widzę, że za 150zł więcej można kupić 8800GT : O czy się opłaca? :smiley:

Jakie chłodzenie ma 8800GT? Bardzo głośne? przy ilu % obrotów wiatraczka zaczyna hałasować? Czyli ile można z niej wydusić na full, żeby wiatraczek chodził cicho…

No i jeśli już się zdecyduję na 8800GT to jakiej firmy?

Tylko mi nie piszcie o 8800GTS :wink: Nawet nie wiem czy mi starczy budżetu na 8800GT :stuck_out_tongue: Ale w sumie kompa będę kupował za 6tygodni (na początku czerwca) to może coś stanieje sprzęt :slight_smile:

Kup od CoolerMaster’a, bardzo dobre chłodzenie.

Galaxy CoolerMaster HeatPipe

EDIT:

Napisz temat jak będziesz go kupował, bo do tego czasu dużo rzeczy stanieje

i nowe podzespoły wejdą na rynek.

GALAXY GF 8800GT 512MB (600MHz/1800MHz) DDR3 256-bit CoolerMaster HeatPipe

zależy od producenta… np od galaxy coolermaster jest bardzo głośne… lecz od galaxy coolermaster z heatpipe już dużo lepsze…

tylko Galaxy 8800GT CoolerMaster Heatpipe (nie ta co jest cała czarno-niebieska z napisem galaxy! to jest suszarka!)

http://www.allegro.pl/item343424980_gal … i_pci.html

To jest “suszarka”? ;]

No dobra a czy w sterownikach od Galaxy jest program do prostego podkręcenia MHZ w windowsie i zwiększnie ilości obrtów wiatraczka?:> Tak jak to jest w Asusach:p

Tak to jest suszarka :stuck_out_tongue:

http://www.apollo.pl/store/show_detail/41919

Gigabyte GeForce 8800GT Zalman rev. 2 na pamięciach Samsunga i z poprawionym chłodzeniem też jest dobra, tylko trzeba w sklepie uważać aby nie wcisnęli rev. 1 z gorszym chłodzeniem i problemowymi pamięciami Qimonda 1ns.

Jeszcze jedna karta jest dobra od Palita z ich chłodzeniem.

Ale Galaxy 8800GT CoolerMaster Heatpipe jest kartą cichą i dobrą? Jeśli tak to nic więcej nie potrzebuje. ;] No może na płycie ze sterownikami program do podkręcania… :stuck_out_tongue:

Tak jest dobra, ma dobre chłodzenie i jest cicha… Możesz spokojnie brać :]

Jest bardzo dobra, chłodzenie jest ciche i wydajne.

Można ściągnąć inny program do podkręcania ATItool lub RivaTuner :stuck_out_tongue: nie musi być ten dodany na płycie od producenta karty.

Proszę zmienić temat postu na konkretny, opcja edytuj i popraw.JNJN