GeForce 9800 Gx2-porada

witam. mam kilka pytan i prosbe o porade.

1.przede wszystkim co myslicie o GeForce Gx2 1Gb?

  1. jaka plyte pod nia dobrac - chipset nvidia 780 sli?

  2. jaki procek?

dzieki za pomoc

Przecież tu viewtopic.php?t=302968 Ci już odpowiedział, ile razy będziesz pytal o to samo. Kolega napisal Ci wyraźnie co masz zrobić.

Z tego co napisałęś tu: viewtopic.php?f=19&t=302968&p=2010197#p2010197

To do kompa za 3 tyś można mocniejszą ( np: gtx-260).

Procek zdecydowanie E8400

mobo MSI P45 NEO2-FR

pytal bede kolego wiele razy, zanim nie majac duzego pojecia o kompatybilnosci i mozliwosci rozbudowy w przyszlosc komputera, wydam 4000 zl

chyba jest to logiczne.

To zdecyduj sie! Pierw piszesz 3000-3500, a teraz 4000… Za ponad 4tyś można wziąć zestaw z core i7 to jest dopiero maszyna…

Pytać możesz ciągle, ale ludzie ciągle powtarzać tego samego nie będą. Do tego zdecyduj ile w końcu masz kasy na wydanie.

Poza tym, człowieku. Czemu żeś się tak uparł na tego GeForce’a GX2?! I tak samo na chipset nVidii.

To że jest chipset nVidii, wcale nie oznacza że będzie bezawaryjnie chodzić na tym z kartą graficzną nVidii. To praktycznie nie ma nic wspólnego, poza tym samym wykonawcą (a jeżeli nawet, to w poprzednim temacie też podali Ci kartę graficzną od nVidii, która jest o niebo lepsza).

Chcesz super kompatybilności i najmniejszej awaryjności? Kup sobie Mac’a.

W tych czasach, komponenty jednej firmy w całym PC nie gwarantują super stabilności. A ludzie którzy ze swojej łaski złożyli Ci komputer, to nie składali go po to, by ciągle się sypał i był “najmniej kompatybilny”. Złożyli go tak jakby sobie składali. Więc się zdecyduj, bierz i nie męcz ludzi ignorując ich zdanie, albo nie i tez przestań ludziom suszyć głowę.

Bardzo ciesze sie,ze to forum ma swojego rzecznika w osobie Kichaa. dlaczego pisze 3000, 3500, 4000? bo wiem jak w praktyce to wyglada - planujesz wydac 3000- wychodzisz z kompem za 4000 zl, wiec dla mnie nie robiz to roznicy. Nie uparlem sie na 9800 Gx2, tylko sie zastanawiam, a fakt ,ze kolego adam749 poradzil mi inna,za co dziekuje nota bene, nie znaczy, ze nie moge zapytac ponownie. Ty jezeli chcesz komus pomagac, to pomagaj, a nie badz rzecznikiem. Aczkolwiek dzieki, za niektore z Twoich uwag.

Nie chodzi o “bycie rzecznikiem”, tylko raczej bezsensowne zadawanie tego samego pytania. Miałeś problem, podali Ci rozwiązanie, podali Ci uzasadnienie, a Ty dalej drążysz jakby nikt nie odpowiedział.

P.S. A jeżeli sie przeczepić do “rzecznika”, to nawet nie wiem w jaki sposób miałbym nim być. Nie mówię jakbym miał odzwierciedlać zdanie innych, tylko swoje zdanie i podejście do takich sytuacji.

karta w nowych grach się krzaczy, w sterownikach nie ma dla niej wsparcia ze strony Nv i lepiej wziąc gtx260 core 216 lub gtx285 jesli masz więcej kasy

jesli masz mniej kasy to bierz 4870 512Mb za jakieś ~750-800zł