GeForce FX 5200 Podkręcamy panowie

Właśnie wziąłem się za podkręcanie tego badziewia co w temacie.

Standardowo ma zegary GRU 250, a pamiątki 360.

Na razie jestem przy 284/410, potem napiszę co dalej.

Może ktoś też podkręca, albo podkręcał, to niech się wypowie. :lol:

czym to kolego podkęcasz?? bo ma taką samą grafę i już jakiś czas temu zastanawiałem się nad jej podkręceniem ale nie wiem za bardzo jak się za to wziąć może dasz mi kilka porad jak to zrobić??

ja kręciłem swojego geforce 5500

zegary:

270 / 400

po O/C

330 / 460

carbon (detale full, 1024x768 bez wygładzania) bez O/C 13 - 28 fps

po oc 18 - 28 fps więc dużo to nie dało prócz szybkiego nagrzania karty :] karta nie wyświetlała artefaktów jeszcze na taktowaniach 335 / 469 ale po kilku sekundach zawiecha…może dałoby się więcej wyciągnąć przy lepszym chłodzeniu no ale standardowe mam tylko :frowning: Vmod w grę nie wchodzi niestety…

Krótko mówiąc nie ma się co brać za podkręcanie tego gówna, nawet się nie męcz.

Ja skończyłem na 284/415, bo dalej spada już tylko wydajność.Robiłem to programem Vtune dołączonym do karty.Osiągnąłem tyle co nic, poza nagrzaniem karty,tak jak wspomniał kolega-to samo.

A więc, że tak się wyrażę GF FX-G… ■■■■. :evil:

Złączono Posta : 24.06.2007 (Nie) 16:30

:roll: Jeżeli chcesz się koniecznie przekonać o tym osobiście, to kartę można podkręcać np. programem Riva Tuner 2.0 RC-freeware, albo Power Strip-shareware.Oba powinny być na tym portalu, ale mówię ci ,nie ma co. :cry:

OK dzięki

Hehehe, no nie wiem czy to taki

:mrgreen:

Ja mam GF5200FX już od hmm… 3 lat, i mi wszystko chodzi.

Carbon i nie takie cacuszka mi chodzą :mrgreen:

ja także nie narzekam na GF5200FX :stuck_out_tongue: no poza tym że mi się wiatraczek zepsuł i nie chciał się kręcić. dopiero kropelka oleju pomogła :slight_smile:

Ta karta wcale nie jest zła ja nie niej tez w carbona grałem i nie było najgorzej ale pontencjału do OC to ona nie ma :stuck_out_tongue:

ja też mam tą kartę ale mam ją z pasywnym i jest piekielnie gorąca ale chodzi już z 2,5 roku

Ale miejsca to na dyskach twardych za dużo nie macie.

  1. CeleronD 2,53GHz(niedługo Pentium 4 3,2GHz),80+160GB Seagate HDD,1024MB DDR RAM,Palit GeForce FX 5200 128MB.

W sumie nie najlepiej, ale jakoś się kula na razie, będzie lepiej.

Ha… pewnie zaraz się ktoś zgłosi, co ma o wiele większe dyski. :smiley:

tez miałem z pasywnym i strasznie gorąca była więc zamontowałem jej wiatraczek który ją chłodził Tobie raadze to samo.

Ja mam 80GB, ale nie wiem jaki :mrgreen:

Samsung 160GB + Samsung 250 GB :mrgreen: trochę tego jest :slight_smile:

a ni nie mamy :stuck_out_tongue: ale co to ma wspólnego z tematem ??

Nic :twisted:

FX = MX + “dx9” :wink:

Ta karta to paści, sieciówki wyglądają solidniej :slight_smile:

ale dzięki temu, możemy pograć w większość gier, bo teraz bez SM2 i DirectX 9 to nic nie uruchomi…

:slight_smile:

A jaki to ma byc konkretnie?może jakiś link?

ja w piwnicy znalazłem jakis wiatraczek bo ja mam tego pełno i go od biedy zamonotowalem zeby sie tylko trzymal :stuck_out_tongue:

Jezeli masz z 30 zł przy sobie to mozesz całe chłodzenie tej karty wymienic jest tego pełno na allegro.

nie będę w to /cenzura/ pieniędzy ładował mam wentylator 80 mm jak myslisz może być?