GeForce FX 5200

(Jankowicz001) #1

Mam pytanie czy tą karte można chociaż troche podkręcić, jak można to jakim programem, mam na niej założony tylko radiator i nawet nie wiem jaka jest temperatura mojej karty, więc boje się bawić w overlocking, może nałozyć na nią jakiś wentylator??. Czy można jakoś sprawdzić temp. jakimś programem...

Jeszcze jedno prubować podkręcać tą karte czy czekać do października, do moich urodzin 8) 8) i kupić sobie jakąś karte do 1000zł, (tylko żeby można było ją trochę podkręcić). Wiecie może kiedy spadają ceny takich podzespołów jak karty graficzne ... :smiley: :smiley:

Dzięki za odpowiedzi...

(Zolciak) #2

Ceny kart graficznych spadają prawie bez przerwy ale szczególnie wtedy jak wychodzi nowa seria (np. teraz powoli wychodzi 7 seria GF) Podkręcać możesz programami typu Riva Tuner itp. było o tym na forum setki razy...Ogólnie lepiej poczekaj do urodzin bo z tej grafy nie wykręcisz za dużo :slight_smile:

(Override) #3

Karte z radioatorem praktycznie podkręcić się nie da. Można zmienić na wentylator, ale lepiej poczekaj do urodzin i kup sobie cos porządnego (do 1000 zł kupisz kartę full wypas)

(Harry666) #4

zdecydowanie warto poczekac , sam sprzedalem grafike i teraz czekam do urodzin :wink:

a za 1000 zl w pazdzerniku to juz kupisz Rx800 8)

(boczi) #5

Z tej karty malutko wyciśniesz.

(Piecyk 88) #6

Mam tą karte z radiotorem bez wentylatora i podkręciłem ją na sterownikach Omiegi można pobrać je TUTAJ. Częstotliwość taktowania układu mam na 264 MHz a taktowania pamięci na 430 MHz. Może to niewiele ale zawsze coś :slight_smile: Mi np Doom III teraz chodzi bez przycinania się na 800x600 na medium :wink: