GeForce FX vs. Radeon 9000

:slight_smile: Ja nie zabardzo chce kupna nowej karty. Jak już to całego kompa :twisted:

Czyli jednak FX 5200 jest lepszy do gier… OK

DZIĘKI!! :wink:

Złączono Posta : 24.09.2007 (Pon) 7:40

P.S - A tak przy okazji - jkie dla tej karty graficznej będą najodpowiedniejsze sterowniki? :wink:

yy niepowiedziałbym :stuck_out_tongue:

Powiedz ile masz kasy na karte bo napewno coś lepszego można znaleść, np. używke Radka 9550 którego później podujesz na 9600 i masz pr0 karte

Boże błążej z tych dwóch lepszy jest 5200 i koniec kropka. Sterowniki najlepsze są 93.71 i 91.31

Zaskakująco czytając sobie specyfikacje najnowszych znowu wspierają fx’y i na dodatek jakieś tam bugi w nich usunęli (dotyczące różnych fx’ów w tym 5200). Jeśli nie korzystasz z tv out to możesz też wziąść 162.18 (z obsługą tv majatroszke problem, działa ale gorzej niż w tych które wyżej wymieniłem.

Hmm… A jakie stery jeżeli o wydajność chodzi? :twisted:

Pierwszy raz widze, że ktoś poleca stery o takich wysokich numerkach… :stuck_out_tongue: No ale zobacze… :twisted:

Widzisz, niektórzy polecają stare sterowniki mówiąc że w nowych i tak nic się nie zmieniło, a jak sobie w ich specyfikacjach wyczytałem to nieprawda bo nawet teraz od czasu do czasu jakieś bugi fx’ów poprawiają, a fakt iż są coraz to nowe bugi na starych grafikach jest logiczny bo soft i gry są coraz nowsze. Wydajności nie zwiększają, ale na dobrą sprawę omegi też mi nawet jednego punktu w 3dmarku nie dały, nie mówiąc o widocznej zmianie liczby fps’ów, tak więc po co ryzykować jakieś błędy na starych sterownikach…

Hmm… No okey :slight_smile:

Dzięki Wam wszystkim za pomoc! :wink:

Nazwij temat konkretnie.