GeForce Ti200 - Gainward

Witam.

Kolega pytal sie mnie czy ta karta jest warta kupna za 200zl.

Nie wiedzialem mu co powiedziec bo o “trojkach” malo pamietam co bylo.

Jednak od czego jest google.

Dowiedzialem sie ze taktowanie to 175/400 i 64mb pamieci na niej.

Do tego czasu mial GeForce 2 400.

Zamiana jest korzysta dla niego jednak ta karta nie jest na dzisiejsze czasy.

Co doradzicie mi i koledze :slight_smile:

Z gory dziekuje za pomoc.

niech kolega odpowie sobie na pytanie “do czego mi ta karta będzie potrzebna” :roll:

do gier już leciwych napewno się nada… jednak do gier z obecnej epoki owczego pędu do miłości to nie ma szans na tym pograć :slight_smile:

Słabe parametry.

IMHO lepiej dołożyć 60-70zł i mieć to:

Radeon 9550 Gigabyte 128MB/128bit

Taktowanie 250/400

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=12467

ile ma hajsu na nową grafe, uwzględniając sprzedaż starej gf2 :>

za gf3 to mozna dać ze 130-150zł :slight_smile: a jak ktoś chce 200, to rozsadnym wyjsceim jest tak jak boczi pisał kupno r9550 :wink: sam posiadam, grafa nei pierwszych lotów, ale cena niewysoka a wydajność po podkreceniu porownywalna z r9600pro :wink: noi kilka złociszy zaoszczedzonych :slight_smile:

Możliwe ze uda sie dostać używanego gf4 ti4200 na allegro w cenie poniżej 250 zł. A jak nie to gf3 Ti. W sumie 9550 też bedzie dobrym zakupem.

Jak najbardziej polecałbym Radeona 9550 proponowanego przez bocziego i Mario. Jest to według mnie najlepsza karta graficzna w przedziale cena/jakość.

Stanę w obronie tej karty - bo sam jej używam :smiley: . Jak na tak starą kartę nie jest zła i gram na niej w FC na high details (oprócz cieniowania), HL2 idzie mi na średnich ustawieniach i w sumie większość nowych gier dość nieźle zasuwa na niej, tym bardziej, że produkt Gainwarda fabrycznie jest już podkręcony do 250 MHz rdzeń i ponad 440 jeżeli chodzi o pamięć. jest dobra nawet dzisiaj, a jeżeli jakaś gra nie idzie to już raczej wina producenta gry niż tej karty.