General-CleanTool i usunięcie całego folderu

Chciałem usunąć wszystkie komponenty Nero gdyż nie mogłem reinstalować tego programu,więc użyłem do tego General-CleanTool.Odpaliłem ten program i długo czekałem.Pasek stanu czyszczenia coś w ogóle się nie przesuwał.Musiałem wyjść z domu,więc zamknąłem program odgórnie(“zakończ zadanie”).Kiedy wróciłem i odpaliłem kompa okazało się że ten General-CleanTool usunął nie tylko Nero ale i wszystkie inne programy jakie były razem z nim w folderze( !!

1-wsze pytanie czy po tym jak ten program usunoł ci te piosenki to grzebałes cos,znaczy sie zapisywałes cos na dysku czy jak? jezeli tak,dane zostały nadpisane to nie chce cie straszyc ale w warunkach domowych to tego nie odzyskasz :frowning:

Znaczy się tak:on usunął mi cały folder z programami które używam,więc musiałem zainstalować sobie Firefoxa chociaż(tam właśnie był).No i po tym właśnie się kapnąłem że mogłem nadpisać coś…więc już kolejne programy ściągnąłem i zainstalowałem na innej partycji a tamtej nie ruszam w ogóle…

Czy to że zainstalowałem tego Firefoxa w tym samym miejscu(24 mega)spowodowało już nadpisanie? :?