Generator snów z allegro:)

(Moderator18) #1

Trafiłem na taką aukcje :smiley:

http://www.allegro.pl/item184289668_gen ... egro_.html

znowu chyba ktoś se XXX robi;]

Uważaj

As.

(matiit) #2

Chodzi tu o świadome sny

Rzeczywiście coś takiego istnieje - super rzecz :smiley:

Ale wg mnie nie opłaca się tego kupować

Podobne rzeczy mozna znaleźć na necie

(Moderator18) #3

Ale co takie coś działa?

(Mass Destruction) #4

masz płytę z muzyką, która wprowadza Cię w trans, musisz się pewnie nauczyć oddechu i innych rzeczy... Ja wolę trzymać się z dala od tego typu 'zjawisk' jak wchodzenie w trans

(Jadwiga Poczta) #5

Mass Destruction całkiem dobry pomysł :slight_smile: popieram.

sprzedaja takie generatory a potem ludzie się uzależniają od snu albo nie potrafią sobie poradzić w prawdziwym życiu, bo nie umieją odróżnić rzeczywistości od ich wyobraźni czyli fikcji...

(freedom) #6

Świadomy sen:

jeśli już, to internet/literatura i uczenie się odpowiednich technik śnienia, a nie jakieś generatory snów...

osobiście raz w życiu przeżyłem taki sen. niestety krótki, bez zapoznania się z tematem nie potrafiłem go kontynuować. być może kiedyś zainteresuję się świadomym śnieniem poważniej.

(fiesta) #7

O mój Boże :!:

Gdzie takich naiwnych sieją co to kupują ?

Do sprania mózgu, naprawdę nie jest potrzebny żaden program komputerowy, a o emisji podprogowej już wiadomo od dawna

8)

(pysiu) #8

Do wygenerowania snów fajnych wystarczy na fajną laske popatrzeć i gotowe :P:P:P

(Mass Destruction) #9

O co biega z tymi podprogowymi przekazami? Bo ja się zawsze zastanawiam nad "schodami do nieba", pewnie wiesz o co chodzi :slight_smile:

(Joan Sunshine) #10

Mass Destruction hmm no to ze schodami jest ciekawe, imho przypadek ale... dziwne dość :wink:

(Mass Destruction) #11

Być może przypadek, ale jednak ta fraza jest dość długa, i akurat tak się to ułożyło... Jestem ostrożny w takich sprawach i ciągle mnie to gryzie