Generic Host Process

(Fortun15) #1

Mam od pewnego czasu mam pewien problem poniewaz po pewnym czsie po odpaleniu kompa pokazuje mi to cos jest ponieżej pokazane ale tylko nacsine nie wysylaj i nic dalej sie nie dzieje mam pewne obawy bo nie wiem czy to nie szkodzi mojemu komputerowi . spotkal sie ktos z czyms takim? timmy.jpg

(Adarek) #2

Zobacz:

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... topic=5193

http://www.windows2003.pl/frmThread.aspx?tid=1268&gid=2

(Fortun15) #3

Pojawil sie z tym badziwiem jeszcze jeden problem :frowning: :frowning: dy nacisnelem kliknij tutaj bo chcialem zobaczyc co jest przyczyną tego ze mi to /cenzura/ wyskauje no i pojawil mi sie taki oto adres C:\DOCUME~1\Bartek\USTAWI~1\Temp\WER20.tmp.dir00 więc usunołem ten plik myslelm ze to pomorze jednak na drugo dzien pojawilo sie to znowy ale pod innym adres otóż zmienilo sie tylko WER21 itd gdy to usunolem to znowu sie zrobil jakis WER nie wiem wie ktos jak mozna to usunąć raz na zawsze :evil:

(Adarek) #4

Idz na http://wiruszone.net/forum/

(Fortun15) #5

:frowning: :frowning: Szkoda że na tym forum nie dostane odpowiedzi :frowning: :frowning:

(boczi) #6

Jeśli tam są lepssi specjaliści w tych sprawach, to przecież lepiej, by omogli Ci fachowcy..

(Fortun15) #7

Jak jestem na razie na tym forum jedyny :smiley: :smiley: :smiley: (Dotępny)

(Adarek) #8

Lepszych nie zman ,to forum tylko o wirach

Jest jeszcze http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... owforum=38

(Golden Finger) #9

Witam

Generic host process for win32 jest związany Svchost.exe.

Svchost.exe jest ogólną nazwą procesu hosta dla usług, które są uruchamiane z plików DLL.

Jeśli masz zabezpieczony system, wszystkie krytyczne poprawki i jakiegoś anty wira, to jest OK.

Być może masz jakiegoś trojana, który chce uruchomić usługę przez Svchost.exe, jednak zabezpieczenie komputera nie pozwal na to i stąd błąd, o którym piszesz.

Powinieneś przeskanować komputer narzędziami dostępnymi w Vortalu:

1. Spybot Search & Destroy 1.3 [Programy zabezpieczające]

2. Ad-aware 6.181 [Programy zabezpieczające]

Czy jeśli kliknkniesz komunikat, jak pokazujesz w pierwszym poście, na "nie wysyłaj" masz ponownie ten sam komunikat po jakimś czasie?

Komunikat nie musi być związany z trojanem, może masz jakiś program, który to powoduje, a może po prostu Twój sytem powoduje błąd.

Proponuję wyłączyć opcję "Raportowanie błędów do firmy Microsoft"

Start-Panel Sterowania-System. Zakładka "Zaawansowane", na samym dole masz przycisk "Raportowanie błędów" i zaznacz "Wyłącz raportowanie błędów", nie zaznaczaj "Powiadom mnie, jeśli wystąpią błędy krytyczne".

Pozdrawiam 8)

(Fortun15) #10

No niestety po jakim czasie gdy nacisne ,,nie wysylaj" znowy wyskakuje mi ten komunikat. Jeszcze chcialem dodac ze gdy nacisne ,,nie wysylaj" to po pewnym czasie ale nie odrazu tak po kilkunastu minutach restartuje mi sie sam komputer :frowning: :frowning:

(Golden Finger) #11

Uważasz to za poradę? Taką rzecz ślij na PW. Post OT :arrow: Kosz

Poza tym, zamiast odsyłać do różnych stron z róznymi Forami, jeśli już chcesz pomóc, wysil się i znajdź na nich odpowiedź. Inaczej możesz tak odsyłać bez końca.

Czy wyłączyłeś "Raportownie błędów", jak pisałem?

Szczepionki - ściągnij sobie różne narzędzia i przeskanuj system

Pozdrawiam 8)

(Adarek) #12

SZukałem ale własnie nie znalazłem . Odesłałem go bo chłopak sie jakoś nie odzywa a sam jestem ciekaw .co to. Nie jestem taki znawca i jak nie wiem oco chodzi to radzę pytać innych , zresztą jego post był z datą

10.06.2004 i jakoś wczesniej nik mu nie pomagał tylko ty po 5 dniach

15.06.2004

(Fortun15) #13

Chcialem wam cos pokazac jednak nie umiem umiescic na forum obrazka wtedy pomogl mi boczi za co mu dziekuje :smiley: Wiem ze trzeba gdzies umiescic na serwerze na jakiejs stronce ale jestem mierny w tych sprawach wiec jak bedize bocz to wam pokarze co mi teraz wyskakuje

Post 2

Juz mam pomogl mi tym razem Mc kiepas :smiley: :smiley:

Macie ocencie to sami co mi sie wrypalo do kompa

Update

Timmy, pisz w jakiś uporządkowany sposób, używaj opcji :arrow: Zmień i dopisuj się do swojego posta.

A tak poza tym nie wiadomo co mamy ocenić :stuck_out_tongue: , coś ci nie wyszło.

Golden Finger

(Kiepas) #14

uuuu.jpg

(Golden Finger) #15

Powstrzymaj się od tego typu komentarzy.

Jak widać w dalszym ciągu u Ciebie tego, co powinno być nie ma, w przeciwieństiwe do Mc_kiepas'a.

Mam wrażenie, że czytasz niedokładnie wiadomości skierowne do Ciebie na temat problemu. Pytałem czy wyłączyłeś "Raportowanie błędów"?

Post typu OT :arrow: Kosz

Pozdrawiam 8)

(Kiepas) #16

soryy ale mzesz mi sprecyzowac twoja wypowiedź????

(Golden Finger) #17

Jasne, że mogę, choć wydawało mi się to jane.

Timmy miał mieć screen, który jest u Ciebie, to wszystko. U niego nie było po raz kolejny, więc pewnie jest coś nie tak albo z wpisem albo z serwerem.

Pozdrawiam 8)

(Fortun15) #18

Wyłączyłem ale dalej mi sie to pojawia. Widze ze cos nie mozesz mi pomoc bo caly czas cos nie na temat piszesz. A ja nie moglem zamiescici choc probowalem, potem sie wysjasnilo bo nie mialem jpg tylko bmp dlatego potem mc kiepas zmienil i sam to zamiescil.

(Kiepas) #19

ludzie, przeciez Raportownie błędów to nie rozwiazanie tylko ukrycie problemu! !!

(Golden Finger) #20