Generowanie kodu HTML

Witam.

Jestem tu nowy, dlatego jeżeli źle umiejscowiłem wątek, to przepraszam i proszę admina o poprawienie :slight_smile: . Już mówię, o co mi chodzi. Robię od dawna taką jedną stronkę, która wykorzystuje do tego stary generator stron internetowych. Zrobienie w nim galerii zajmuje sporo czasu, bo trzeba wstawiać każde zdjęcie osobno. Jest jednak rozwiązanie, czyli wstawienie do kodu źródłowego strony kod html galerii. Wszystko ładnie pięknie, ale wygenerowanie takowego kodu to już wyższa szkoła jazdy. Normalnie galerie składa i generuje do nich kod program jalbum. Używam go, lecz on u mnie się buntuje i pokazuje mi: “com.jcraft.jsch.JSchException: Auth fail.” I nie generuje w ogóle kodu. A robię wszystko jak należy: tworzę sobie album, wysyłam go na serwer jalbum i klikam UDOSTĘPNIJ. Innym użytkownikom programu działa opcja generowania owego kodu html. Moje pytania są zatem następujące /zadaję kilka, by odpowiednio nakreślić problem. Któreś z nich musi “chwycić” :slight_smile: /

a) jak spowodować, żeby jalbum zaczął działać poprawnie i nie wyrzucał wspomnianego błędu?

b) jaki jest inny program, który stworzy galerię internetową i przy okazji wygeneruje do niej odpowiedni kod html?

Proszę o pomoc, próbowałem już wszelkich możliwych rozwiązań i żadne nie działa :frowning: A zależy mi na tym bardzo.

P.S. Dodam, że używałem kiedyś picasy, która w starych wersjach miała taką opcję. Teraz już jej nie posiada, a jedynie generuje galerie do konta w picasa.web.

słuchaj a nie lepiej użyć jakiego CMSa? No taka Joomla choćby. I kod będzie poprawniejszy i zrobisz wszystko w 2 -3 dni. Takich generatorów to się obecnie używa do robienia zaplecz na przykład a i to nowszych żeby kod w miarę był.

Zobacz tutaj http://highslide.com/editor/

@Zeki, niestety używam starego generatora, na serwerze IAP.pl i nie mogę go zmienić, bo moja gmina ma właśnie z iapem podpisaną umowę, a to jest stronka promująca gminę. Dlatego szukam wszelkich możliwych rozwiązań, żeby to jakoś unowocześnić.

@SMDOBPRO, wypróbowałem i prawie to jest to. Owszem, wszystko ładnie pięknie, tylko ten wściekły generator nie chce przyjmować kodu tamż wygenerowanego. Ale będę nad tym pracował i szukał, bo może ja coś robię źle.

Chciałem jeszcze tylko dodać, że w mojej osobie skupiają się nicki adi1321 i adi1321b.