Genius czy Logitech x-530

Witam!

Ostatnio odłozyłem trochę gotówki więc chciałem kupić sobie nowe głosniki do kompa.

W tej chwili mam Logitech X-530 podłączone pod Creative Audigy SE,

zastanawiam się nad kupnem głosników Geniusa.

http://allegro.pl/item210646565_glosnik … sklep.html

Proszę mi napisać które są lepsze te czy moje Logitechy i jezeli je kupie czy zauwaze polepszenie jakosci dzwięku.

Albo moze znacie jeszcze jakies w tym przedziale cenowym.

zauważysz przede wszystkim MOC. do czego głównie służą głośniki?

Do gier i muzy to może zostaw te co masz

Do domowych party i filmów DVD kup Geniusa :stuck_out_tongue:

Raczej nie moge zostawić obydwu zestawów ponieważ jednej zestaw musze sprzedać aby dołozyc do drugiego. Więć w role wchodzi tylko jeden.

Nie, nie o to mi chodziło :stuck_out_tongue: To by było bez sensu

Chodzi o to że jak używasz głośników głównie do gier lub odsłuchu muzy (nie na maxa) to zostaw te głośniczki co masz, a jak głośniki służa ci też jako kino domowe i naglośnienie przy imprezach to bierz Geniusa i te sprzedaj ;]

Może wypowie się jakis uzytkownik tych geniusów;P

a moge być ja? :stuck_out_tongue:

mówie ci że są bardzo mocne i głośne, grają też bardzo dobrze, mają wejście na komputer,kino domowe i dodatkowe źródło dźwięku…

ale, niestety… trochę zawiodłem się na nich, gdyż pewnego razu subwoofer zaczął trzeszczeć i właśnie są na reklamacji :frowning:

Heh, dopiero teraz zauważyłem w podpisie:P

Głownie to słucham muzyki i oglądam bardzo dużą ilość filmów na kompie;)

Logitechy mi się troche znudziły ten dudniący bas i plastikowe brzmienie, w Geniusach coś takiego występuję??

Złączono Posta : 01.07.2007 (Nie) 12:30

A jeszcze jedno mam pytanie, gdzie kupiłes w sklepie czy na allegro??

Geniusy są z drewna :stuck_out_tongue: więc jest drewniane brzmienie :lol:

kupiłem na allegro :slight_smile:

Czyli mam rozumieć że brzemienie jest do du**. Zawsze wyadawało mi się że drewno lepiej oddaje dźwięk niż plastik :stuck_out_tongue:

Dużo na czytałem się o tych głosnikach w internecie i są same pozytywne opinie na ich temat. To jest podobno najlepszy wybór w tym przedziale cenowym. Mógłbym wsiąsc jeszcze Logitechy X-540 ale są duzo tansze i słabsze:/

brzmienie jest właśnie bardzo dobre. x-540 to x-530 po liftingu :stuck_out_tongue: bierz Geniusa !!