GF 7600GS czy 7300GT do tego kompa?

Komp:

P 2,4GHz

VIARAMA U8768

1GB RAM Kingston K (200MHz)

i teraz do tego opłaca się dorzucić kartę

Palit GeForce 7600GS 256MB 128-bit DDR3 Sonic

czy raczej lepiej kupić 100zł tańszą

Palit GeForce 7300GT 256MB 128-bit DDR3 Sonic

??

Czy może którąś z tych kart ale na DDR2?

Płyta głowna ma obsługę tylko AGP 4x niestety.

Tak się zastanawiam czy jest sens wydawać kasę na 7600GS.

Te karty i tak nie pokażą mocy na tym sprzęcie.

Jak myślicie?

PS. Chyba że w ogóle co innego kupić bo obecnie mam GeForce 4 MX440 AGP 8x. No i potrzebuję coś znacznie lepszego

podaj jaki masz zasilacz…

jak juz to ja bym bral 7600

i tak planuję zmianę zasilacza na jakiś mocniejszy ze względu na kartę wiec nie ma to znaczenia teraz.

No 7600 lepszy ale czy mi się opłaca wydać 100zł więcej skoro i tak wykorzystam tylko część jego możliwości?

7300GT od Galaxy zalman ddr3 - jak znajdziesz, 7600 będzie zamulać na tym sprzęcie

znaleźć znalazłem ale jest w takiej cenie, że wolę kupić 7600GS od Palita

Według mnie mozesz spokojnie kupić 7600 GS… co do jakiegoś zamulenia kompa się nie zgodzę bo nie widzę ku temu podstaw. Będzie lepiej chodzić niż 7300GT a już 100% poczujesz różnicę i to wysoką pomiedzy tą kartą, a tym co masz teraz…

teraz to ja mam prowizorkę a nie kartę :smiley:

Po prostu waham się czy np. 7600GS będzie powiedzmy różnych grach tak wiele szybsza niż 7300GT na tym sprzęcie.

Wiadomo, że Pentium 2,4GHz to w tym wypadku wąskie gardło, do tego płyta głowna obsługująca tylko AGP 4x…

Poleciłbym 6800 GS + odblokowac protoki i oc = 6800 gT

widać kolega ma słaby kontakt z różnymi konfiguracjami sprzętowymi, stąd nie trafne opinie i sugestie

niebodaj jak w czoraj testowałem kartę galaxy 7600gs na podobnej konfiguracji jak aitor postu, testowane gry to były: quake 4, fifa 2007 i wydajność tych gier na tej maszynie nie była zadowalająca, na sprzęcie klasy sempron 3100@4300 s. 754 karta dopiero pokazuje swoje możliwości.

poruwnaj sobie taktowania na Palicie, karta ta bez oc ma słabe osiągi… Pality majązaniżone taktowania względem konkurencji.

a zatem bierz 7300gt galaxy zalman :).

nie opłaca się kupic teraz karty na agp. Jak będziesz zmieniał kompa to karta do wywalenia. Polecam kupic jakoś starszy model, lub pomyśl o zmianie płyt głównej.

Pozdrawiam

Jak zmienię płytę główną to muszę też zmnienić procesor i RAM a na to mnie nie stać, tym bardziej jeśli wydam kasę na nową kartę.