GF 8600 GT i "świerszcz" w komputerze

Chłodzenie moze być głośne, a nie proc. :?

płyta główna M2V-TVM a ram no 2GB najlepiej KINGSTONE.

a dlaczego nie chcesz podkręcić procka? przecież za darmo nie wymieniając tego procka możesz mieć wydajność tego drugiego proca

Podkręcić procka? Myślałem o tym ale 1. Nie mam kompletnego pojęcia jak to się robi 2. Boję się o chłodzenie procka.

W dniu 18.06.2008 , o godzinie 13:30 został dopisany post przez K/lMIL

Ktoś mi wytłmaczy jak to zrobić?

O to się nie martw tu na Forum DP jest wiele kompetentnych osób, które w sprawie OC podpowiedzą.

W dniu 18.06.2008 , o godzinie 13:40 został dopisany post przez finetto

667 lub 533 MHz, Dual Channel

max. 2 GB, takie o to RAMy musisz kupić. http://www.allegro.pl/27742_pc2_5300_66 … nge_view=1 popatrz sam co możesz mieć i za ile.

To musze się liczyć z wydatkiem 100 zł. A 1 GB mi nie wystarczy?

co wy polecacie? kingston robi najgorsze ddr2…

bierz goodram pro/crucial ballistix 800mhz 2x1gb (jak nie masz tyle kasy to poczekaj i dozbieraj!)

Odrobinę więcej niż 100 złotych. ! giga wystarczy dal XP i programów, ale do gier to troszkę mało, chociaż na upartego może być, ale czy różnica w cenie między 1 giga a 2 giga jest taka duża?

W dniu 18.06.2008 , o godzinie 13:50 został dopisany post przez finetto

A czy ktoś polecał Kingstona?

Ja słyszałem że Kingstone jest najlepszy ale widać się myliłem. Kase mam, ostatecznie moge kupić ale raczej nie moge jej teraz wydać. Tak więc ramu narazie nie będę brał, tylko zasilacz napewno i procek podkcać czy kupić nowy?

Ja bym kręcił i ewentualnie to co masz teraz wydać zostaw pozbieraj przez wakcynacje i kup coś lepszego z przyszłością. A nad RAMem pomyśl.

Ok to już wszystko wiem. A teraz inne pytanie. Czy sa sie tak zrobić żeby telewizor zastąpił mi monitor xD? Chciałbym zagrać w gre i zobaczyć jak to wygląda na takim wielkim ekranie

Jeśli Twoja karta jest od Palita to nawet nie próbuj tego robić.

to nie ma znaczenia od jakiego producenta jest 8600GT bo wszystkie są na to samo narażone. Podobno karty nie palą się przy podłączaniu pod telewizor na wyłączonym kompie a palą się gdy podłącza na włączonym kompie.

To, że na wyłączonym kompie to chyba nic nadzwyczajnego. Ale czy wszystkie tak moją to naprawdę nie wiem ja słyszałem tylko o Palicie.

to nie jest błąd producenta tylko to jest błąd w GPU, na innych forach można poczytać o spalonych asusach, gigabytach

Nie wiem bardzo prawdopodobne, że tak jest. Ja wiedziałem dotąd tylko o tych od Palita.

ja mam GIGABYTE

to w takim razie tego lepiej nie robić xF

Samo widzisz po prostu lepiej tego nie robić.

Zaproponowaliście Athlon 64 x2 4600+ a może kupić Athlon 64 x2 4800+? Tylko 10 zł różnicy

Bierz Athlona 64 x2 4800+.