GF 8800GT czy będzi wykorzystana w pełni wydajność?

To co się zaczyna dziać na tym forum to cyrk … Sami ‘znafcy’

Edge , Bierz spokojnie 8800… Twój procesor wykorzysta go w 101%. To dobry procesor z sporymi zasobami … Na takim zestawie wszystkie gry Ci pójdą na dobrych detalach !!

hehe jeden mówi tak drugi srak człowiek czasami zgłupieć może podkręciłem swgo proca do 4800+ i teraz powinno być a może nie :stuck_out_tongue:

czy średnio 35FPS to jest mało … przecież nie musi grać na rozdzaiłce 1024x1024 !!

Edge , pójdź za intuicją … ja zaufałem userom: Tobi, Technik Elektro, PiotrekPlay źle na tym nie wyszedłem !!

To wyżej to cytat z któregoś postu o kompie … Jakoś polecasz 8800 i e2160 który ma bardzo podobną wydajność do 4800+… Dla mnie sprawa jest jasna …

co do Edge , ja niedługo kupuję nowy komp. Będzie proc athlon 4000+ (podkręcony na około 3Ghz) i bez problemu i wahań kupię 8800GT !!

ehhh to jest żart no nie ?? :shock: :o

Nie stawia się 4 kropek, to po pierwsze.

A po drugie w tamtym temacie zapomniałem dopisać, że trzeba podkręcić.

Ty naprawdę nie pojmujesz, że szybsza grafika nie wymaga szybszego procesora

hehe jeden mówi tak drugi srak człowiek czasami zgłupieć może podkręciłem swgo proca do 4800+ i teraz powinno być a może nie

ehhh to jest żart no nie ?? :shock: :o

Wybacz ale będę stawiał sobie kropek ile będę chciał !!

Poza tym to nie miejsce nie czas na kłótnie … Edge , słuchaj kogo chcesz ja swoje dowody przedstawiłem … Koniec mojej kwestii …

Jednak wolę chemie niż sprzeczki na forum ;/

Moze ja to wyltumacze. Procesor powinien byc na tyle wydajny zeby ilosc FPS nie spadala ponizej 30 (pelna plynosc). Tak wiec jezeli dany procesor spelnia zalecane wymagania gry to wykozystasz potecial 8800GT ponizej wytlumacze to dla tych miej kumatych.

Dajmy jakas gre.

Procesor 4400+…Minimalny FPS 35------Sredni 50----------max 90

Procesor Core2 Duo 3,5ghz…Minimalny FPS 35-------Sredni 90----------max 150

nie ma roznicy przy srednim fps 50 czy 90 jesli nie spada on np ponizej tych 30-35 fps. Jesli nie masz Frapsa albo jakiegos innego programu do miezenia FPS nie zorientujesz sie ze fps spadl z 90 do 35. Ludzie oko tego nie wychwyci i bedziesz mial wrazenie ze caly czas jest ten sam fps. A wiec bierz tego 8800GT i Ciesz sie grami ile sie da.

Dobrze zacząłeś, ale źle zakończyłeś - ludzkei oko właśnie wychwyci ten spadek z 90 na 35 FPS. Głównie z tego powodu, że wrażenie płynności zależy od zgrania się z v-synciem.

chrucik - stawianie więcej niż 3 kropek świadczy o problemach z psychiką - każdy psycholog to powie.

Zalinkuj mi jeszce raz te Twoje “dowody” bo chyba je przeoczyłem LOL

No dobrze na razie się wstrzymam odechciało mi się kupować :o Jeszcze się zastanowie

Powiem Ci tak nawet jesli wychwyci spadek z 90 do 35 to i przy 35 mozna grac bardzo konfortowo we wszystkie wyscigi i bardzo szybkie fps;p ja stalkera pzrechodzilem przy 17 i jakos dalo rade XDDD przy srednim 50 ;p

tutaj to już przegiąłeś nawet w słynnym RM nie uświadczymy takich "herezji’ :smiley: - nie pisz takich głupot proszę bo wprowadzasz w błąd innych użytkowników.

Wybaczcie ale normalnego człowieka by szlag trafił bo praktycznie każdy ma własną racje i człowiek przez to może się zniechęcić

przecież na to nie pójdą małe pieniądze 800 zł i wolałem się spytać ale widze że z tego tylko zrobiła się wojna.

Ach wstrzymam się muszę to wszystko przemyśleć i prześledzić literaturę od A do Z i wtedy podejmę decyzję.

Ja kiedys planowalem kupic 8800GT do x2 4000+, mowie ci “karta graficzna nigdy nie jest za szybka” tak samo jak bys powiedzial “mam za duzo kasy” ;d

No to powodzenia życzę w graniu przy 17 FPS’ach. Jeśli ktoś potrafi grać przy takiej iości i twierdzi, że jest to płynne to faktycznie nie ma o czym rozmawiać.

technik_elektro - co napisałem źle? Sugerujesz, że w większej rozdzielczości procesor potrafi wygenerować więcej lub mniej FPSów?

Po pierwsze nie napisalem ze to jest plynne znafco. Po drugie przeczytaj uwazne ze pisze sredni 50 a minimalny 17 ( co prawda nie poprawnie ulozylem te zdanie i moze wprowadzic w blad). NA LOGIKE lepiej wziasc 4400+ i 8800GT niz C2d czy nawet quada i 8600GT.- jesli komputer ma sluzyc do gier.

********************************************

za 1000 zł masz 8800 GTS 512 MB :smiley: polecam

za 1000zl masz asus 8800GT top ;] no ale jesli podkrecisz 8800gts to bedzie lepszy ;]

focus. , schowaj się lepiej, bo od tych twoich postów głowa mnie zaczęła boleć

w dzisiejszych czasach procesor jest jedną z ważniejszych, ale nie najważniejszą rzeczy potrzebnych do komfortowego grania

np, ja przechodziłem S.T.A.L.K.E.R. - a przy 15 fps ustawienia low/medium, a procka mam 1,7 2 rdzeniówkę, ważna jest także częstotliwość taktowania katy graficznej, ilość pamięci RAM, prędkość dysku twardego oraz wiele innych czynników, więc focus. nie opowiadaj takich głupot, a porównywanie 1-rdzeniowego athlona 64 (2GHz), do 2-rdzeniowego c2d (3Gz) zupełnie mija się z celem

P.S. “Nie dyskutuj z debilem, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem”