GF 9600 GT + Athlon 3000+?

Witam! Zacznę od tego, że planuje ulepszyć kompa na początku lipca :smiley: Myślałem o dokupieniu 1 kości 1 GB pamięci RAM i zakupieniu nowej karty graficznej - GeForce 9600 GT . Obecnie mam GF 6600, 1GB RAM i Athlona 3000+. I tu pojawia się pytanie - czy procek ten będzie mocno spowalniał kartę graficzną? (czy taki upgrade ma w ogóle sens?)

Pozdrawiam :mrgreen:

Tak będzie bardzo spowalniał kartę. Nie ma sensu brać tej karty co najwyżej 8600GT.

Dzisiejsza data

19 Marzec 2008 rok.

Dziękujemy za ten temat.

no nie wiem… celeron lub p4 by spowalniał mocno ale ten athlon… raczej nie…

Gdzie tam lipiec, do lipca to sytuacja na rynku PC może się diametralnie zmienić.

I już wiesz że kupić GeForce 9600GT? Z częściami komputerowymi lepiej nie myśleć z wyprzedzeniem większym niż 1 miesiąc ponieważ cały czas wychodzą nowe technologie - jedne lepsze, drugie gorsze ; lepiej opłacalne, wydajniejsze - drogie, mniej opłacalne. Jak będziesz kupował to dopiero daj znać.

OK. Tylko, że mnie interesuje przyzwoita wydajność za stosunkowo małe pieniądze, a nowa seria GF nie pojawi sie raczej prędzej niż w lipcu - wniosek prosty - nie pozostaje nic innego niż 9600 GT :slight_smile:

9800GX2 już wyszło (konstrukcja referencyjna… myślę że w kwietniu pojawi się w sklepach…) a radek ma wypuścić nowe karty… w tym czasie karty potanieją…