GF 9600GT, a stan wstrzymania

Cześć,

Gdy PC na Viście przechodzi w stan trzymania to grafika szumi na full, że nie da się wytrzymać. Mam coś ze sterownikami nie tak czy ten chip tak ma?

Grafika szumi na full obrotów podczasz włączania pc gdy nie załadują się sterowniki, w stanie wstrzymania wyłącza się dysk i z nimi stery, że tak szumi?

Albo mi się zdawało, albo miałem haluna, że podczas stanu wstrzymania miałem normalnie…

Z góry dzieki za odp.

Ona tak ma. Jest to efekt braku kontroli obrotów wiatraka, czyli poprostu brak sterów. Jak włączasz PC to też tak jest.

JA też mam tą kartę i też tak mam.

Możesz zmodyfikować BIOS grafiki i zmniejszyć RPM wiatraka lub w BIOSie mobo przestawić tryb stanu wstrzymania, żeby wyłączał się cały komp łącznie z wiatrakami.

No właśnie tak myślałem… wiesz jaka to opcja w biosie award phoenix o której piszesz?

U mnie to jest w Power Management Setup > ACPI suspend type.

Dzięki… a wszystkie karty z seri 9xxx tak mają czy tylko 9600?

Tego niewiem.

Ja mam Gainworda 9600GT i też tak ma, więc nie ma się czym martwić :smiley:

A ja mam MSI 9600GT OC + jeszcze moje dodatkowe OC i tak nie mam :stuck_out_tongue:

Strery chyba najnowsze + najnowszy D3D

bo masz kontroler obrotów w swojej karcie tak jak ja, tylko podczas startu chodzi pełnymi obrotami a jak system zaczyna się włączać to obroty zmniejszają się i jest cicho.

Karta chodzi na max przez 2 sekundy podczas ładowania się OS :stuck_out_tongue: