Gg 10 zawsze na wierzchu POMOCY!

(Dominik130) #1

Witam wszystkich, jestem nowy na tym forum i od razu zwracam się was z prośbą o pomoc. Od niedawna mam gg 10 i na początku wszystko było ok, lecz teraz od paru dni gg jest ciągle na wierzchu;/ nawet jak kliknę na firefoxa ono dalej jest i przyslania. Dodam, iż dawniej tak nie było jak miałem włączoną przeglądarke i gg po naciśnięci na okienko przeglądarki gg zostawało na pulpicie. Sprawdzałem w ustawieniach gg i mam odznaczone zawsze na wierzchu, Więc o co chodzi ? Denerwuje mnie to bo przysłania ;/

(Pharun) #2

Prawdopodobnie jakiś błąd z samym programem. Nie pierwszy i nie ostatni zresztą... jak rozwiązać Twój problem to niestety nie wiem, ale od siebie mogę Ci powiedzieć że lepiej zrobisz jak zainstalujesz sobie komunikator Kadu który obsługuje GG. Jest lekki, szybki i w przeciwieństwie do GG jest TYLKO i wyłącznie komunikatorem (brak opcji portalu społecznościowego, reklam, informacji, radia, zaparzacza do kawy, wycieraczek samochodowych i pluszowego misia)

(gregprog) #3

..."że lepiej zrobisz jak zainstalujesz sobie komunikator Kadu", lub WTW z tych samych powodów co podał Pharun.

(mityk) #4

Nowaczysko , a może tak kliknął byś w pinezkę obok krzyżyka zamykania GG i odczepił GG od zawsze na wierzchu, może tu jest pies pogrzebany.

(Ghosthanys) #5

Nowaczysko ,okienko aplikacji gg w prawym górnym rogu masz pinezkę( obok krzyżyka) kliknij na nią i po problemie

(Dominik130) #6

Mityk miałeś racje, Dziękuję wam panowie za pomoc :smiley: