GG 11 Nie zapamiętuje Hasła w windows 8

Dziwny problem z GG 11 nie trzyma Hasła do logowania mimo że jest ptaszek postawiony mam system windows 8.

Może ktoś wie co zrobić ?

Nie używam GG wiec nie wiem. Wszystkie strony które ja używam, zapamiętują hasła w Windows 8. Przede wszystkim przed chwilą (dziś 2 wtorek miesiąca) ukazało się ponad 18 poprawek do Windows 8. 13 do Windows 8 i reszta do Office 2010. Ściągnij Update!, a nóź cos się zmieni?. Ja miałam problem z logowaniem się na kilku stronach. Nie otwierało się okno do logowania. U góry na pasku włączyłam (Tools i niżej zaznaczyłam na stałe, Compatibility View). I wszystkie problemy z logowaniem na stronach znikły. :lol:

Hej,

:arrow: W czasie instalacji programu podnosiłeś jego uprawnienia, tzn. instalowałeś korzystając z menu kontekstowego i polecenia Uruchom jako administrator? Bo na pewno instalowałeś z konta o uprawnieniach administratora, prawda?

:arrow: Sprawdź we właściwościach pliku gg.exe w zakładce zgodność czy program uruchamiany jest w trybie administratora.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Nie pomyślałem ze trzeba instalować z uprawnieniami parodia :slight_smile:

dzięki koledzy za pomoc :slight_smile:

Hej,

Niestety od czasu wydania Visty to praktycznie standard przy instalacji programów - no chyba że nie chcemy, by program działał poprawnie. :slight_smile:

Rozumiem, że problem rozwiązany?

Pozdrawiam,

Dimatheus