Gg 6.1

UWAGA. Nie wiem gdzie napisać ten temat, więc napiszę tu. GG 6.1 ma pewien błąd- gdy piszemy jakiś wyraz i będzie on już przy krawędzi okna rozmowy to go nam głupio przeniesie, nie przeniesie go nam całego tylko np. cos tam jedze

nie

a powinno być cos tam

jedzenie

Tak Tak

to prawda ---- u mnie jest to samo :o . Zresztą same problemy z tym 6.1

to poprzednia wersja choć ta niby mniej bezpieczna działała dużo lepiej… :?

Tak więc odradzam ściągania wersji 6.1.

Według mnie ten wyraz muisz napisać chyba po spacji. Tak mi sie wydaje :wink:

Źle ci się wydaje.A ten problem zauważyłem już od dawna.Jest bardzo denerwujący :frowning:

Ja mam GG 6.1 I się tak nie dzieje … Zainstalujcie najnowszego builda …

No to właśnie ta wersja tak dzieli te wyrazy jak tylko ją zinstalowałem to zauważyłem ten problem.

a to jest ciekawe czy u odbiorcy gdy ten nie ma tej wersji gg tez dzieli wyrazy?? Według mnie chyba nie choc sam nie wiem

Dzieli u ciebie przy wysyłaniu więc do niego dochodzi już podzielone. :smiley:

Dziwna ta wersja jakaś. Raz działa u niektórych a raz nie. Ja osobiście używam GG 6.0 build 153. Proszę, nie piszcie teraz jakich wersji używacie albo, że używacie tlena, bo to nie będzie na temat :stuck_out_tongue:

a mi to wogóle nie przeszkadza nie wiem o co tutaj chodzi Ale ta nowa wersja gg jest wypasiona napewno lepsza o 6.0 i ze ma błedy to mnie to nie interesuje ważne ze chodzi bez problemu ;] !

Poniewaz gg to jest wielki ■■■■! !!

A wiesz że chcąc korzystać z GG legalniue to powinieneś to robić za pomocą programu GG. :stuck_out_tongue:

Teoretycznie jest to nielegalne,ale jak jest w praktyce ??Pisze gdzieś o tym ??

Tak w regulaminie GG

:arrow: Regulamin GG

A co do praktyki to jednak wiekszość korzysta z GG. :smiley:

Na pewno mają jakieś umowy miedzy sobą. Jak np. Tlen mógłby być programem nielegalnym?

Nie no, mega wypas w ogóle co nie?

Zgadza się :slight_smile: I nikt nie zwraca na to uwagi co widać na naszym forum.

Nie ma żadnej umowy. Było by o tym w regulaminie GG. Zresztą swego czasu było o tym głośno. :!:

Zainstalujcie build 156 Pomoże …

http://www.wiadomosc.info

A skąd ta pewność. Czy w tej wersji został naprawiony ten błąd?? Nie widzę aby coś się w tej kwesti zmieniło. :?