Gg 7.7 i ominięcie przymusowej aktualizacji

(Kamil 1406) #1

Witam!

Korzystam z gg 7.7 i znajomy ma świezo założony nowy numer i gdy do mnie pisze za każdym razem nei widze jego nr podpisanego tylko pojawia sie konferencja i dostaje info że mam starą wersję i musze zaktualizować ...

Napewno tego nei zrobie bo te nowsze wersje tylko mulą kompa i są ogólnie niedporacowane.

Czy da się to jakoś ominąć ? Żebym mógł normlanie jego wiadomości widziec.

pozdro

(Darek88r) #2

skorzystaj z innego komunikatora np aqq:)

(konku) #3

Albo Spika. Lekki, i do obsługi GG nie wymaga pluginów.

(marcin82) #4

Zajrzyj tutaj:

http://gadunews.pl/news.php?readmore=322

Nie wiem tylko, czy to zadziała dla wersji 7.7.

(Daniel_1982) #5

u mnie aqq wygląda tak więc la lubisz stare GG wiec nie widzę przeszkód. Też jestem fanem starego gg mimo, że mam nowego kompa;)

Pozdrawiam;)

(Krzys Ferrari) #6

Co do tego linku który przesłał Marcin'82 to te metody działają tylko z NGG (GG8). GG 7.7 obecnie nie jest wspierane technicznie, także jedyna metoda to przesiadka na alternatywe.

(system) #7

spróbuj tego

Start -> Uruchom -> C:\Documents and Settings\NAZWA UŻYTKOWNIKA\Dane aplikacji\Nowe Gadu-Gadu -> config.xml -> "Otwórz za pomocą..." -> Notatnik -> interesuje nas: 2010.08.19 zmień ta datę na jakąkolwiek inną najlepiej za kilka lat :slight_smile:

(Kamil 1406) #8

Daniel_1982 a bedę mógł normalnie importować i exportować kontakty i nie będzie problemu z tym nowym numerem? Bo na konnekcie jest to samo co na gg.

(Daniel_1982) #9

tu tez nie ma z tym problemu. Robiłem z gg do aqq i odwrotnie i działa. A numer można zachować. Jak cos to podaję gg (11670106) lub mail (molajzer@tlen.pl) i pomogę skonfigurować:wink:

PS. Oczywiście jako komunikatora używam aqq

Pozdrawiam

(sla17) #10

Możesz także spróbować np. WTW, Mirandę IM, Pidgina, Tlena. Pierwsze dwa wymagają trochę czasu, aby go skonfigurować. Pidgin jest gotowy od razu po instalacji, Tlen też jest przyjemny.

AQQ to nie to samo co kiedyś... :wink:

(Kamil 1406) #11

Daniel_1982 dzięki, już używam aqq i śmiga ładnie :slight_smile:

Pozdro

(Daniel_1982) #12

Nie ma za co;)